Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 21 lat i zrobiłam sobie dzisiaj septum. Gdy mój ojciec to zobaczył zwyzywał mnie od idiotów i kazał zdjąć. Nie chcę tego wyjmować, zapłaciłam za to, podoba mi się. Teraz boję się z pokoju wychodzić mimo, że jestem już stara. Bardzo mi przykro z tego powodu, mimo, że to może błahostka.

#zalesie #piercing #rodzice #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6169ab37820612000adcd99b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Leszcz_Bagienny
Wesprzyj projekt
  • 129
@klepacz-kodu: Jeśli chcesz spróbować to dlaczego nie? Używki to nie magiczne coś, od czego uzależnisz się za pierwszym razem (no chyba, że zdecydujesz się na heroinę czy inne gówno).
@klepacz-kodu: Mi chodzi o to, że jeśli naprawdę chcesz coś zrobić to po prostu to zrób i nie patrz na innych. Nie myślę tutaj o robieniu rzeczy na przekór (powiedziano mi, że tak nie można, więc będę to robił).

Choćby z tym kolczykiem, zwłaszcza, że to jest absolutnie bezproblemowe. Dziewczynie się znudzi, przestanie podobać to po prostu go wyjmie i tyle.
@BeachYes: ale mnie #!$%@? nadużywanie pojęcia „toksyczny”. Teraz już rodzice nie są innego zdania, nie mogą po prostu wkurvvić się na dziecko, nie mogą go skrytykować za ich zdaniem głupie zachowanie, tylko od razu są, kurvva, TOKSYCZNI. Co wy w tych łbach macie.
@AnonimoweMirkoWyznania:

1 przestań na siłę poprawiać atmosferę. Poczekaj kilka dni.

2 to co ojciec robi jest toksyczne i agresywne

3 ale Twoja reakcja zależy tylko od Ciebie

4 poczekaj, nie eskaluj, nie dąż do pogodzenia/wyjaśnienia jak najszybciej
@AnonimoweMirkoWyznania: No sorry ale to wygląda obrzydliwie ale to Twoje życie i rób co chcesz.

Ale cały ten Twój elaborat obnaża brak pewności siebie w kontaktach z rodzicami. Zalecam wyprowadzkę bo później będzie za późno. I wiem co mówię.

Ale naprawdę nie dziwię się ojcu. Za drzwi by mi córka czy syn wylądował z tym.
@malalon

to jakiś skrzywiony człowiek, wie lepiej ode mnie na co zwracam uwagę a na co nie xd


Mów do dupy to cię osra...
Chcesz przekazać trochę merytorycznych faktów do tego bezrefleksyjnego kaleki intelektualnego... To Ci powie że jesteś "skrzywdzonym czlowiekem".

No cóż wieki badania psychologii/ socjologii nic nie znaczą.. wyrzucie je do kosza, @malalon prawdę Ci powie XD
@Ap-maokai-abuser

kolczyk w nosie (..) nazywasz oszpeceniem.


Dlaczego oszpecanie się, mam nazywać inaczej?

Chętnie zobacze twoją szpetną morde z cofniętą szczęką


Wybacz ale twoje checi... mam w głębokim poważaniu ( ͡º ͜ʖ͡º)
Podobnie jak twoje urojenia.
@Pan_krecik: dziękuję za szybką i trafną diagnozę moich zdolnośc poznawczych i intelektualnych. Biegłym psychologom zajęloby to kilka godzin lub nawet dni, Tobie wystarczą dwa posty.

Dam Ci tylko info zwrotne -to jak się odnosisz do innych świadczy o Tobie, nie o innych. Zalecam odrobinę pokory, nie posiadasz monopolu na rację.

Z ostrożności procesowej: jeśli rzeczywiście jesteś tak nieomylny jak sądzisz czekają na Ciebie nieuniknione sukcesy w życiu zawodowym i osobistym. Trzymam