Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 21 lat i zrobiłam sobie dzisiaj septum. Gdy mój ojciec to zobaczył zwyzywał mnie od idiotów i kazał zdjąć. Nie chcę tego wyjmować, zapłaciłam za to, podoba mi się. Teraz boję się z pokoju wychodzić mimo, że jestem już stara. Bardzo mi przykro z tego powodu, mimo, że to może błahostka.

#zalesie #piercing #rodzice #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6169ab37820612000adcd99b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Leszcz_Bagienny
Wesprzyj projekt
  • 129
nie uważam, że zrobienie kolczyka to usamodzielnienie


@BeachYes: ej, no wyjmij kija z dupy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jaja sobie robię.
Na usamodzielnienie się, to by dobry był kolczyk w łechtaczce. Jeszcze potem tylko sprawa spadkowa i cyk - samodzielność bez starego. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: powkurza się i jemu przejdzie - mało który rodzic reaguje entuzjastycznie na takie modyfikacje ciała - różnica pokoleniowa robi swoje. Jeśli nic jemu wcześniej o tym nie mówiłaś, to nic dziwnego, że zareagował impulsywnie. Na pewno nie uważa Cię za idiotkę i powiedział to w nerwach. IMO, warto wykazać się dojrzałością i próbować porozmawiać jak ludzie, a nie zamykać się w pokoju, i toczyć wojny. Im prędzej pogadacie, tym mniejszy