Wpis z mikrobloga

@MalaHelenka: Docelowo chciałbym mieć 16-35, 24-70 albo 28-70 jako wół roboczy, jakieś poważne 85 i styknie, wiele mi do szczęścia nie trzeba, hah. Ale to dopiero przy okazji przejścia na FF.

ja nie lubię focić z kimś kto nie robi zdjęć


@MalaHelenka: Uff, jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby ktoś był ze mną w takiej sytuacji. Miałem za to sesje, gdzie było kilkoro współpracowników z tej samej firmy i wszyscy
  • Odpowiedz
@MalaHelenka: Widzę, że rozgorzała gigantyczna dyskusja, a ja akurat oglądałem film ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak czy siak, A6000 to kozak sprzęt, z Sigmami jest uber kocurem i do zdjęć jest świetnym zestawem. Używałbym pewnie nadal, gdyby nie to, że się udało zachachmęcić i kupić 2 szt A7 III w 2018 w USA na promce (do tego bez VATu ofc hehe), jedną owalić w PL z fajnym
  • Odpowiedz
@Tfor: Ściana tekstu, a ja już nie myślę, ale przejrzałam IG i spoko, chociaż ja sama nie jestem fanką zdjęć reporterskich, ja muuuuszę uuuusiąść, na spokoojnie, złapać jakiś fajny stateczny kaaadr, przemyśleć, w reporterce często nie ma na to czasu, bo tam liczą się momenty, a w to jeszcze nie mam takiego skilla i zawsze wyjdzie jakiś shit, poza tym też nie moja bajka więc się nie łapie. Ale szacun! :)
  • Odpowiedz
@MalaHelenka: To znaczy u mnie czystej reporterki jest może 10%, 2 marsze w ciągu 3 lat, a tak to luźny street czy foty z podróży i włóczenia się po miejscach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no ale tak, zdecydowanie wolę polowanie na moment jak u Bressona, chociaż pewnie nigdy aż tak dobrego nie złapię xD
  • Odpowiedz
@Tfor Kurde uwielbiam, co nie gadam z ludźmi focącymi to większość 'e mi się moje zdjęcia nie podobają' :D. Myślałam, że tylko ja myślę, że jestem do kitu, ale Wy wszyscy?!
Na bank zrobisz, nie gadaj!
  • Odpowiedz