Wpis z mikrobloga

@Tfor: A bo widzisz, tak to jest jak się jest młodym adeptem, bo ciągle czytam o czymś nowym, sprawdzam, poznaję ludzi, którzy focą i ciągle myślę - fuck, też taki sprzęt chce. A w sumie faktem jest, że jak się potrafi robić zdjęcia to nawet gównianym analogiem zrobisz epickie zdjęcie. Więc - nie zaczynamy zdania od więc - a więc - wszystko przede mną!

PS. Są jakieś miejsca, w których nie
@SanteSimon: Haha, a ja nienawidze LRa, bo jest kurna tak nieintuicyjny i zawsze klnę jak szewc jak go dotykam :D. Ale może jeszcze się pokochamy.
A z aparatu może kiedyś wrzucę, ale na pewno nie tu WŚRÓD ASÓW! Jam nie godna! Poza tym, ja chyba lubię ponure zdjęcia ;)
@MalaHelenka: Oj, więcej wiary w siebie! Wiesz ile razy wracam do domu zajarany z dronem albo aparatem ciesząc się, że będę miał fajne foty, a jak wyimportuje je do Lightrooma to kompa zamykam szybciej niż biegłem do domu je wywołać. I potem jestem zły na siebie :D
@starsi_panowie: No, za dużo czytam, za dużo patrzę na zdjęcia, za dużo błędów jestem w stanie wychwycić ze zdjęcia i zawsze jestem niezadowolona. Ale jak Ty chcesz, to możesz się swoimi pochwalić! :) Ale nie zmuszam, bo ja spękałam!
Hah, dzięki, no kitku spoko pozuje, gorzej z psem :).
@MalaHelenka: ja mam te 16 mm od Sigmy i jest świetna. Mi z kolei brakowało czegoś bliższego, z braku środków kupiłem stary obiektyw Minolta Rokkor 50mm 1.4 i jest wspaniały. Teraz czaje się na jakiegoś zooma, ale w międzyczasie kupiłem statyw i odkrywam fotografię nocną na nowo. A aparat to a6400, trochę nowszy, ale w sumie to prawie to samo :)
Sony A7II + Porst 135/2.8 (M42)


@SanteSimon: A więc również jesteś człowiekiem kultury. Bardzo mądre użycie ogniskowej, szanuję mocno. Zresztą, nie uważasz, że krótkie tele i portretówki są jakieś niedoceniane jako potencjalnie krajobrazowe obiektywy? Zbyt często mam wrażenie, że ludzie lgną do UWA, bo chcą uchwycić wszystko, a w efekcie nie uchwycają niczego naprawdę ciekawego.

mogę Ci buty czyścić, ja mam sony a6000


@MalaHelenka: No i spoko sprzęt, można nim