Wpis z mikrobloga

@lecho182: Od kilku lat jest coraz gorzej. Kierowcy samochodów z głośnymi wydechami przyjeżdżają sobie na lans do centrum miasta i obrzydzają smak życia. Nie zapominajmy też o motocyklistach. Jeżdżą w kółko, pałują od świateł do świateł. Mam wrażenie że z każdą nową wypożyczalnią aut luksusowych zjawisko będzie się nasilać. Oczywiście drogówka ma to w piździe i wolą suszyć na Wisłostradzie.
@lecho182: Pierdoły gadasz, uważasz że taki stockowy wydech w np AMG GT R to wieś? To muzyka dla uszu, nie raz jadąc 6 miałem pytania co to za wydech, o wzrokoach i uśmiechach lasek na przystanku czy na mieście nie wspomnę, pierw spróbuj potem gadaj, a tu masz filmik z dźwiękiem a raczej koncertem AMG GT R: https://youtu.be/Fg7wyA7yy0c

Lordon - @lecho182: Pierdoły gadasz, uważasz że taki stockowy wydech w np AMG GT R to...

źródło: comment_1626364473WYsvQvw5gBAPiI7wpIQ06R.jpg

Pobierz
"Pierdoły gadasz, uważasz że taki azbest w lesie przywieziony John Deere 9570RT to wieś? To malarstow dla oczu, nie raz jadąc John Deere 9570RT miałem pytania co to za azbest, o wzrokoach i uśmiechach lasek na przystanku czy na mieście nie wspomnę, pierw spróbuj potem gadaj, a tu masz filmik z azbestem w lesie przywiezionym John Deere 9570RT"

Nie obchodzi mnie czym jeździsz. Jak chałasujesz i jesteś strasznnie głośny, to jesteś śmierdzielem