Wpis z mikrobloga

@pkkk: a, czyli zapominamy o tym, żeby #!$%@?ć pis, bo teraz nie rządzi i #!$%@? resztę.
Rolnicy w większości głosowali na pis, a teraz tusk zrób coś gurwa szybko.

I jeszcze ulubiony Wojciechowski zatweetował kiedyś

Wyniki ostatnich wyborów wśród rolników:


„Pierwsze miejsce zajęło PiS - 67,4 proc. (w 2019 także 67,4 proc.), drugie przypadło Trzeciej Drodze - 10,4 proc. (17,1 proc. w 2019 r. jako PSL), a trzecie Koalicji Obywatelskiej -
@jast: było świetnie przez 8 lat. Jeszcze pół roku temu było świetnie. Jeszcze 3 miesiące temu było świetnie. No i przyszedł 13 grudnia i wszystko się #!$%@?.
Gdzie byli rolnicy 10 i 20 miesięcy temu? Strajki są związane z solidarnością (celowo z małej) RI, z której aż wylewają się działacze PIS.
Ja widzę, co łączy strajki z PIS i dlaczego nie było ich wcześniej xD
A ty mi tu pis-po jedno
a, czyli zapominamy o tym, żeby #!$%@?ć pis, bo teraz nie rządzi i #!$%@? resztę.


@krytyk__wartosciujacy: Ty chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem ale próbujesz na siłę wmówić że twierdze że PIS ok a PO to zło

było świetnie przez 8 lat. Jeszcze pół roku temu było świetnie. Jeszcze 3 miesiące temu było świetnie. No i przyszedł 13 grudnia i wszystko się #!$%@?.

Gdzie byli rolnicy 10 i 20 miesięcy temu?
@pkkk: 10 miesięcy temu to rolnicy połknęli zarzutkę i 2/3 z nich zagłosowało na PIS.
Sorry, ja generalnie rozumiem i popieram protest,ale blokowanie dróg przez pisowski nszz to dla mnie za dużo.
Czy rolnicy byli protestować na nowogrodzkiej? Spalili opony albo coś?
Bo trochę to wygląda tak, jakby byli.... prowadzeni na postronku przez tych, co gnój zrobili.
krytyk__wartosciujacy - @pkkk: 10 miesięcy temu to rolnicy połknęli zarzutkę i 2/3 z ...

źródło: Screenshot 2024-02-21 at 22-34-17 Premier Morawiecki polscy rolnicy mogą liczyć na wsparcie rządu

Pobierz