Wpis z mikrobloga

@lecho182: Albo jak jakiś seba przez pół godziny pod oknami stoi swoim klekotem 1.9 TDI na chodzie i puszcza techniawkę. Ale ma zamknięte szyby, w sumie nawet nie słychać tylko ci basy rezonują w uszach aż bolą
  • Odpowiedz
@JackBauer: I co z tego XD ja wydechu nie robię dla ludzi tylko dla siebie, dosłownie przez 80% czasu jak jadę, biorę obroty do 5-6k aby przy schodzeniu z nich słuchać pięknego wydechu XD #!$%@? mnie dosłownie obchodzi że jakąś karyne to #!$%@? XD
  • Odpowiedz
@lecho182: zgadzam się w 100%. Do tych zakompleksionych idiotów którzy jeżdżą na tych swoich #!$%@?, pierdzących motorach w centrach miast pierwszy bym strzelał. Naprawdę macie takie małe #!$%@?, że musicie każdemu, #!$%@?, pokazywać jakimi jesteście maczo? #!$%@?ć was.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@lecho182:

Mieszkam od strony Puławskiej i tak jak nie przeszkadzają mi samochody, czy tramwaje, tak nie jestem w stanie zdzierżyć motocyklistów i tego wycia.

Ostatnio jeden z nich piłował w jedną i drugą stronę po ścieżce rowerowej dobre 10 minut XD.
  • Odpowiedz
@lecho182: Kumpel mieszka na Wilczej i ma okna na Marszałkowska, byłem ostatnio u niego na chacie to jak jakas fura sportowa przejezdza i jest okno otwarte to nie słychać drugiego rozmówcy jak coś mówi. Opowiadał jeszcze, że #!$%@? potrafia zawrócić na rondzie i takie 3 rundki robić, Plac konstytucji - rondo Dmowskiego
  • Odpowiedz
@lecho182: podziękuj alieexpres i wydechom mi.n ak(t)rapovic xD

sebom próbujesz tłumaczyć na jakichś grupach fejsowych, że to kawał wygiętej blachy, nawet nie podobny do oryginału i bez homologacji, to #!$%@? plują jakbyś im matke zgwałcił, że "to ta sama fabryka i daje sie dymać jak mam ori części i że przeglond przechodzi!!!!!"

¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz