Wpis z mikrobloga

@lecho182: Oj tak, jeszcze gorsi atencjusze, niż instagramerki. Czekam na fotoradary dźwiękowe ;) Ale chyba się nie doczekam, bo miasto nie potrafi nawet skutecznie karać za dewastacje chodników i trawników.
  • Odpowiedz
@lecho182: Goryle łamią drzewa, krzewy i wrzaskiem znaczą swoje terytorium ;) Tak kojarzą mi się wszyscy z tymi beznadziejnymi wydechami czy słuchaniem muzyki na głośniku.
  • Odpowiedz
@Glodny_Lew: niech jeźdzą dookoła swego domu, lub niech zamkną się w garażu, włączą masymlane obroty i położą się obok rury wydechowej. Ja ich uważam za śmierdzieli którzy zanieczyszczają przestrzeń publiczną podobnie jak niekórzy zasikani panowie w tranwajach czy osoby wyrzucające śmieci do lasu.
  • Odpowiedz
@lecho182: Od kilku lat jest coraz gorzej. Kierowcy samochodów z głośnymi wydechami przyjeżdżają sobie na lans do centrum miasta i obrzydzają smak życia. Nie zapominajmy też o motocyklistach. Jeżdżą w kółko, pałują od świateł do świateł. Mam wrażenie że z każdą nową wypożyczalnią aut luksusowych zjawisko będzie się nasilać. Oczywiście drogówka ma to w piździe i wolą suszyć na Wisłostradzie.
  • Odpowiedz
@lecho182: Debil to debil niezależnie od środka transportu. Tylko zauważę, że normy są dosc wysokie, max 96 dB dla motocykla powyżej 125cc. Samochody osobowe też mają taki sam limit.
  • Odpowiedz
@Alinous: najlepsze, że jedzie taki kozak 125 z wyjętym dbkillerem, słychać że to mała pojemność ale oczywiście on jest głośny i jedzie motocyklem, patrzcie na niego xD
  • Odpowiedz
"Pierdoły gadasz, uważasz że taki azbest w lesie przywieziony John Deere 9570RT to wieś? To malarstow dla oczu, nie raz jadąc John Deere 9570RT miałem pytania co to za azbest, o wzrokoach i uśmiechach lasek na przystanku czy na mieście nie wspomnę, pierw spróbuj potem gadaj, a tu masz filmik z azbestem w lesie przywiezionym John Deere 9570RT"

Nie obchodzi mnie czym jeździsz. Jak chałasujesz i jesteś strasznnie głośny, to jesteś śmierdzielem
  • Odpowiedz
@adamski-xox: No ma, ale zazdrości nie czuję bo mam potrzebę posiadania rodzinnych aut ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym bardziej zwracam uwagę na aspekty wizualne niż dźwiękowe

A Mini ani trochę mi się nie podobają
  • Odpowiedz
@Lordon: Stary, dla 99% ludzi ten dźwięk to zwykłe #!$%@?ące pierdzenie. Niezłe masz projekcje w głowie, jeśli myślisz, że kogokolwiek obchodzi kto i co obok nich przejeżdża (oprócz pewnie zagorzałych fanów motoryzacji).
  • Odpowiedz