Wpis z mikrobloga

I jak tam na promocji w #biedronka (12+12)? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podsumowanie:
24 x Heineken normalny
24 x Carlsberg
24 x Heineken Bezalkoholowy
24 x Desperados normalny
12 x Desperados Lime
12 x Desperados mojito
12 x somersby Apple
12 x somersby mango
8 x somersby sparknig rose
8 x somersby blackberry
4 x somersby pina colada
4 x somersby czerwone 0%

Pobierz
źródło: comment_1619680305ZeLqaaEEZqVxounTkE52bJ.jpg
  • 174
ale miras skund tyle kart biedronka... złodzieju ja tylko dwie mialem :(


Podajesz numer losowego ziomka z telefonu i jak ma kartę to już po promocji typ ma xd
@ktbffh: Parę razy w życiu kupowałem browary na promocji w Biedrze i zawsze coś z nimi było nie tak. Pewnie źle przechowywane, bo daty w porządku a żeby smak aż tak się różnił na minus to aż niemożliwe.

Co jakiś czas kumpel jeszcze jak głupi się natnie na te super okazje wybrakowanycj browarów i wiem że się nic nie zmieniło pod tym względem.

Smacznego bo będzie potrzebne żeby to "zdegustować" xD
@ktbffh: piękny ból dupy wywołałes w ludziach. Najśmieszniejsze jest to, że od januszów wyzywają cię pewnie młodzi ludzie, którzy notabene sami zachowują się jak nosacze. :)

A wiesz co jest najlepsze? Dokładnie rok temu była taka sama promocja (jedynie bez karty MB i z większym wyborem piw). Zobacz co się działo na tagu jak się wszyscy obkupywali: https://www.wykop.pl/tag/biedronka/archiwum/2020-04/

Też się wtedy obkupiłem, piwka starczyło mi niemal na rok. Zdrówko!
Pobierz
źródło: comment_16196988323S4wwgSL0f1dE95jmqaNVf.jpg
@ktbffh: a szkoda w ogóle komentować te głopty co ludzie wypisują
super promocja i też mam zamiar skorzystać
lubię desperadosa i chętnie wezmę, do tego pewnie jeszcze coś dobiorę na kartę dziewczyny

debile piszą że picie piwa = alkoholik itp xD niech się w łeb jebną co niektórzy
Idzie sezon grillowy i każdy ma chęć w końcu coś zrobić innego niż siedzieć na dupie w domu.