Wpis z mikrobloga

I jak tam na promocji w #biedronka (12+12)? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podsumowanie:
24 x Heineken normalny
24 x Carlsberg
24 x Heineken Bezalkoholowy
24 x Desperados normalny
12 x Desperados Lime
12 x Desperados mojito
12 x somersby Apple
12 x somersby mango
8 x somersby sparknig rose
8 x somersby blackberry
4 x somersby pina colada
4 x somersby czerwone 0%

Pobierz
źródło: comment_1619680305ZeLqaaEEZqVxounTkE52bJ.jpg
  • 174
e to, że piwa kupiłem bo 15.05 robię imprezę. Zostałem już określony alkoholikiem i Januszem, wiadomo po 1 obrazku wykop wydał wyrok XD typowe wykopki


@ktbffh: ale można kupić 24 piwa na osobę, po to żeby każdy mógł sobie pójść po pracy i zrobić mały zapas, ale nie, musiałeś jechać i kombinować i nakupić 170 piw. Jesteś cebulakiem i tyle, jeszcze się tym chwalisz i nie rozumiesz hejtu. Taki typowy Mariusz
@Gambolpuddy: Dzban to Cie zmajstrował XD Wystarczy, że pożyczył od rodziny która nie miała zamiaru kupować i wszystko jest legalnie tylko taki robak jak Ty moze miec z tym problem, no bo jak to leciało? Sam nie zje drugiemu nie da ha tfu robakus polakus pies ogrodnika.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@ktbffh: otłuszczony janusz biznesu pół godziny blokował normalnym ludziom kasę uśmiechając się do szczerbatej kasjerki spod obślinionego wąsa. Już od tygodnia planował objazd po całej gminie żeby pozbierać od znajomych karty. Nawet własnym dzieciom powyrabiał żeby przycebulić na tych szczochach. Założę się że poszedłeś tam w bomberach, sandałach i skarpetach na pół łydki, spod pachy waliło ci tygodniowym potem a z ryja jechało cebulą. Taki obraz twój wsiurze.
najlepsze to, że piwa kupiłem bo 15.05 robię imprezę. Zostałem już określony alkoholikiem i Januszem


@ktbffh: Ale to ty dzwonisz...
Czemu się dziwisz, że cię ludzie hejtują jak sam z siebie z dumą wrzucasz zdjęcia bagażnika pełnego najgorszych szczochów z biedronki, no #!$%@? xD