Wpis z mikrobloga

I jak tam na promocji w #biedronka (12+12)? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podsumowanie:
24 x Heineken normalny
24 x Carlsberg
24 x Heineken Bezalkoholowy
24 x Desperados normalny
12 x Desperados Lime
12 x Desperados mojito
12 x somersby Apple
12 x somersby mango
8 x somersby sparknig rose
8 x somersby blackberry
4 x somersby pina colada
4 x somersby czerwone 0%

ktbffh - I jak tam na promocji w #biedronka (12+12)? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podsumowanie:
24...

źródło: comment_1619680305ZeLqaaEEZqVxounTkE52bJ.jpg

Pobierz
  • 174
serio nie wiem w czym problem, czy ja kogoś okradłem czy skąd ten pretensjonalny ton?


@ktbffh: wiesz generalnie mam #!$%@? w tę promocję, nawet byłem dziś w Biedronce i nie kupiłem ani sztuki, ALE skoro już podniosłeś taki temat to tak, jesteś #!$%@? oszustem, bo promocja dotyczyła max 24 sztuk na jedną kartę Biedronki. Właśnie po to, żeby ograniczyć wykupienie towaru przez takich januszy jak Ty.
Mam nadzieję, że prosto wyjaśniłem.
@ktbffh wykop to jednak stan umysłu, nie ważne co zrobisz i jak się pochwalisz to zawsze się znajdzie ktoś kto określi Cię jako typowego polaka cebulaka, Janusza z wąsem, walną coś o kasjerce z żółtymi zębami, a opa zbesztają, że to typowo polskie. Jak wiadomo tylko w Polsce ludzie piją alkohol i korzystają z promocji.

Ja rozumiem zbesztać za coś złego(przykład gościa z rurką w samolocie), ale tutaj na serwisie ze śmiesznymi
@zielonestopylucyfera: ale jest limit 24 na osobę, więc OP zakłada fejkowe karty biedronka żeby kupić alkohol taniej. Normalne to jest? Masz se kupić 24 piwa na majówkę (nie wyobrażam sobie żeby potrzebować więcej nawet na 2 osoby) i dać innym też kupić. OP natomiast pojechał z rana, opędzlował sklep i się chwali jaki to on sprytny. Cebulak i tyle