Wpis z mikrobloga

Czy ktoś może mi rzeczowo wyjaśnić czemu na wykopie promowane są zawodne gówna w postaci telefonów #xiaomi ? Posiadałem od nich 2 telefony FLAGOWE #mi6 następnie #mi9 i oba się popsuły mechanicznie przyciskiem od włączania xD Do tego w mi6 spuchła bateria po 1,5 roku oczywiście brak gwarancji bo z aliexpress i masz rok czy pół roku na bitwę z chińczykiem xD A następnie wpadł przycisk włączania telefonu czyli nie botuje.
To samo się stało z mi9 telefon mi wczoraj bootował pół godziny w końcu cudem odpalił na szczęście wcześniej wszystko przeniosłem na nowego iphone 12 pro do tego bateria w tym mi9 jest już do śmietnika. Owszem w mi9 mam jeszcze gwarancję do kwietnia z polskiego salonu to będzie zapasowy telefon.
Nie #!$%@? nie #!$%@?łem tym przyciskiem o kant biurka itd. jestem zwykłym piwniczakiem a z telefonem obchodzę się w miarę delikatnie i nie ciskam go X razy o ziemię. Do tego tragiczny aparat w mi9...
Trzeba się z #!$%@? na łeb zamienić by kupować nowego mi11 za 3500zł dziękuję już dałem im szansę.
Owszem hulajnoga im wyszła i inne produkty typu oczyszczacz powietrza co też mam od xiaomi.
#telefony #takaprawda #xiaomigorsze Każdy poważny człowiek kupi #iphone #apple
Pepe_Boomer - Czy ktoś może mi rzeczowo wyjaśnić czemu na wykopie promowane są zawodn...

źródło: comment_1614500750NmAEhgXnisNFCLg2ZSIvuF.jpg

Pobierz
  • 139
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Pepe_Boomer: Ja miałem 3x Xiaomi w życiu. W Redmi 5 wysiadł mi dotyk po kilku miesiącach w górnej części panelu. Redmi 6 działa do tej pory. Mi 9 SE po kilku miesiącach zaczął wariować dotyk i niezbędna jest wymiana (nawet nie popękanego) wyświetlacza.

#!$%@?łem się i na allegro kupiłem używkę Moto g8 plus za 150 zł i jestem bardziej zadowolony niż z MI 9 SE, za którego #!$%@? koło 1300.

#!$%@?ć
@Pepe_Boomer używam tylko Xiaomi od 2012 czy 2013 roku. Jedyne usterki jakie zaliczyłem w tym czasie, a miałem z 8-10 modeli
Zbity wyświetlacz
Zapchany głośnik rozmów (czyszczenie i z głowy)
Raz - gorsze działanie włącznika - kawałek kartonika rozwiązywał problem
Spuchnięta bateria, ale wtedy była jeszcze normalnie demontowana

Co ciekawe, wszystko to działo się w jednym modelu, który miałem najdłużej.

Ale może to dlatego, że żaden nie kosztował więcej niż 700 zł,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@Pepe_Boomer: ja mam mi9 i jest to mój juz piąty telefon od xiaomi a już zamówiłem mi11. Nigdy nic się nie zepsuło. Wszystkie zamowilem na alie. Samsungi wg mnie to najbardziej przepłacone telefony. IPhone jest spoko, ale mam androida od zawsze, kupiłem już trochę apek, zintegrowane mam systemy w tym iot i zwyczajnie szkoda mi przechodzić na iPhone zwłaszcza że pewnie i tak bym zmienił na androida bo lubię zmieniać telefony.
@Pepe_Boomer: @Pepe_Boomer: Przesiadłem się z Huawei mate 9 na Xiaomi 9T pro i totalnie się rozczarowałem. Po roku nieużywania hauwei nie zacinał mi się w sytuacjach, w których Xiaomi nie dawal rady. Czasem mam jakieś zwiechy. I to nie telefon za 500 złotych tylko dałem 2k za niego. Wciąż jednak iPhone jest dla mnie za drogi, następnym razem wezmę jakiegoś Samsunga, w sumie nigdy nie narzekałem na te telefony.

Nie
@Pepe_Boomer miałem mi6 teraz mam mi9 - czyli identycznie jak ty.
W mi6 jedyne co mnie po 2 latach #!$%@?ło to szybko lecąca bateria.
Mi9 - póki co nie widzę jakichś wad.
Za to w obu modelach #!$%@? mnie jedna rzecz - ramka dookoła telefonu, która po dłuższym czasie noszenia w etui jest cała posrupana - zapewne od kwarcu który dostaje się między etui a ramkę i ściera lakier.
Ciekawe czy kiedykolwiek
@Pepe_Boomer: Pewnie akurat miałem pecha ale Poco f2 pro, którego miałem kilka miesięcy przestał mi się nagle ładować. I to nie przez kabeł/ładowarkę czy port ale podobno jakaś taśma łącząca płytki psuje się od turbo-ładowania.
Strasznie się #!$%@?łem bo nie mogę zostać bez telefonu nawet na jeden dzień bo zwyczajnie potrzebuję go do pracy. No i postanowiłem, że dam szansę iOSowi i kupiłem iphona 12 max pro. Zobaczymy czy to badziewie