Wpis z mikrobloga

Czy ktoś może mi rzeczowo wyjaśnić czemu na wykopie promowane są zawodne gówna w postaci telefonów #xiaomi ? Posiadałem od nich 2 telefony FLAGOWE #mi6 następnie #mi9 i oba się popsuły mechanicznie przyciskiem od włączania xD Do tego w mi6 spuchła bateria po 1,5 roku oczywiście brak gwarancji bo z aliexpress i masz rok czy pół roku na bitwę z chińczykiem xD A następnie wpadł przycisk włączania telefonu czyli nie botuje.
To samo się stało z mi9 telefon mi wczoraj bootował pół godziny w końcu cudem odpalił na szczęście wcześniej wszystko przeniosłem na nowego iphone 12 pro do tego bateria w tym mi9 jest już do śmietnika. Owszem w mi9 mam jeszcze gwarancję do kwietnia z polskiego salonu to będzie zapasowy telefon.
Nie #!$%@? nie #!$%@?łem tym przyciskiem o kant biurka itd. jestem zwykłym piwniczakiem a z telefonem obchodzę się w miarę delikatnie i nie ciskam go X razy o ziemię. Do tego tragiczny aparat w mi9...
Trzeba się z #!$%@? na łeb zamienić by kupować nowego mi11 za 3500zł dziękuję już dałem im szansę.
Owszem hulajnoga im wyszła i inne produkty typu oczyszczacz powietrza co też mam od xiaomi.
#telefony #takaprawda #xiaomigorsze Każdy poważny człowiek kupi #iphone #apple
Pobierz Pepe_Boomer - Czy ktoś może mi rzeczowo wyjaśnić czemu na wykopie promowane są zawodn...
źródło: comment_1614500750NmAEhgXnisNFCLg2ZSIvuF.jpg
  • 139
@Pepe_Boomer: dziewczyna ma mi 9 se, nowy z salonu, juz 2 razy oddany na gwarancji, dalej sie cos psuje, nie polecam 2/10. Oczyszczacz itd mam xiaomi i bardzo spoko. Ja na probe przesiadlem sie z iphone na pixel 4a, na razie jestem dosyc zadowolony, ale jestem zwyklym uzytkownikiem :) Nie chcialem duzo placic za tel i w sumie to byla dobra decyzja - miejmy nadzieje, ze sie nie popsuje pixel szybko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pepe_Boomer: Apple wcale nie robi niewiadomo jakiego sprzętu. Nie mówię, że ich sprzęt jest zły, bo należy do tych lepszych. Ale wcale nie różny się jakoś mocno od sprzętów innych czołowych marek.
Moim zdaniem najważniejsza sprawa przy wyborze telefonu to ekosystem no i system. Idąc w Apple, najlepiej pójść we wszystko od tej firmy, bo ich sprzęt świetnie ze sobą współpracuje. Ale zamykasz się wtedy w ich ekosystemie, który jest droższy
@Pepe_Boomer: flagowców nie miałem
miałem redmi 4x - wytrzymał #!$%@? sie na kafelki z 2 metrów, pare innych upadków, ekran czasem pękał ale nie odmawiał posłuszeństwa, generalnie jak stara nokia. może brzydki, ale nie do zajechania i działa
teraz mam redmi note 8t, troche zacina chociaż myśle że przez software, i też sie dobrze trzyma od ponad roku, o ile nie 2
@Pepe_Boomer: Ja mam Mi9 SE od półtora roku kupiony za 900zł z gearbesta (cena w Polsce 1300-1500zł) i działa wyśmienicie. Snapdragon 712 mi wystarcza i powiem szczerze, że może kilka razy przez te 1.5 roku mi się zaciął ten telefonik, tak to lata bez zająknięcia. Zajebisty jest bo ma 5.99 cala, a nie jak te nowe krowy po 7 cali jak tablety. Jedyny minus bateria i aparat. No, ale to telefon
@Pepe_Boomer ja mam Xiaomi mi mix2 odkąd tylko wyszedł. Chyba w 2017? Albo 18 kurde nie pamiętam już ale mam go mega długo i jak nówka nadal XD korzystam ze wszystkich aplikacji normalnie, gram w poksy nałogowo. Kurde gdyby wszystkie telefony takie byli... Xd
@Pepe_Boomer: dziwne, moje Xiaomi zwykle kosztują do tysiaka, bo nie lubię się bać o telefon i miałem problem tylko z chyba 3S, gdzie zepsuł się system (kilka minut zajmowało mu uruchomienie się i wyjście z pętli rebootu), ale wystarczyła reinstalacja. Poza tym jestem szczęśliwym użytkownikiem od czasu, kiedy jeszcze Xiaomi nie było oficjalnie w Polsce.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pepe_Boomer: Pozdro z Mi9, już chyba dwuletniego. Działa bez żadnych zastrzeżeń z wcześniej Redmi Note 5 i też działa dalej w rodzinie.
Jak dla mnie kupienie jednego urządzenia Apple nie ma sensu, tam robotę robi ekosystem.
Wszystko inne jest lepsze w innych markach xD
@Pepe_Boomer: mam sluzbowy Iphone SE 2020. Nie jestem w ogole zadowolony, problemy sie zdarzaja typu bledy w sofcie tak jak i w drugim prywatnym Huawei, chociaz w obu jest ich bardzo malo. Wczesniej mialem xiaomi, delikatnie wiecej niedoróbek softowych.

Najwiekszym problemem tego Iphona to zenujaca bateria. Codzienne ladowania. Zostawiam w pelni naladowany telefon na weekend (2 dni) w poniedzialek juz rozladowany. Dla porownania Huawei P40 lite w spoczynku dziennie -24h- sciaga