Wpis z mikrobloga

@Herbaciarnik: trochę racja jest, bo to sugerowanie ze dostęp do nieograniczonego płytkiego seksu z dziwkami jest gorszy od incelstwa przegrywa. A nie wiem czy jest, chyba takie przegrywy wolałyby zamienić się na zycia.
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: przeciez nikt nie obiecywal ze tak bedzie bo jestes mily itd wrecz przeciwnie.

Nie wiem gdzie wy wszyscy sie wychowywaliscie ale gdy ja chodzilem do szkoly to najagresywniejsze patusy mialy status lokalnych bozkow, 12 letnie gowniaki jaraly sie patusami, gangsterami, raperami i robily wszystko zeby byc jak oni.
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful największy jego hejterzy to kukoldy utrzymujące swoje panie, które tylko dlatego z nimi są xD

Z wyśmiewaniem dana przez facetów jest jak z laskami, które mówią, że ten 195 cm chad jest nie w jej typie. Gość jest wygrywem.
  • Odpowiedz
No tak jaki on przegryw. Stać go na 20 prostytutek na całą noc, może je wyruchać, do tego ma super samochód, wynajmuje apartament. Nie no przegryw.


@Herbaciarnik: To nie oznacza, że jest szczęśliwy. A ktoś kto nie jest szczęśliwy jest przegrywem poniekąd.
  • Odpowiedz