Wpis z mikrobloga

Nawiązując do pewnego wpisu, gdzie gardzono, że nadal wielu rowerzystów (typ: szosa) nie korzysta z tej ściezki po lewej, informuję, że to się nigdy nie zmieni, jak będą robione gówno ścieżki dla emerytów, co chcą podjechać 2-5 km po bułki do sklepu.
Jedyne prawilne poza miastami, to wydzielony pas (pobocze), który przy okazji przy mniejszym ruchu daje możliwość wyprzedzenia kolegi na normalnym pasie.
Już nie mówiąc o tym, że pobocze powinno być po prostu standardem a nie jakąś fanaberią. Nie mamy 1930 roku i 5 dróg w kraju na krzyż, tylko 2020.
#rower #rzeszow #dzban #szosa #polska
Pobierz
źródło: comment_1592205848A3uGu7w89JKZjPQkQh6E1T.jpg
  • 69
@studzin88: ile lat było potrzebnych by zlikwidowali ehh, pod domem mam znak drogowy na środku ścieżki, juz z 5 lat go przenoszą, co chwila plastik z rowerów tam leży bo wieczorem jak auta jadą i świecą po oczach to cięzko ten cienki słupek zauważyć

Robi się te ściezki zeby się pedalarze #!$%@? od cięzko pracujących urzędników.
@text: Ja mam jedno proste rozwiązanie korzystajcie z rowerów sportowych szosowych czy jak wy je tam nazywacie na torach do tego przeznaczonych (tak jak robią to kierowcy auto sportowych, rajdowych itp) a po mieście dostosuje się do tego co jest i np korzystajcie z rowerów górskich czy innych z których w komfortowy sposób będzie się wam korzystało z ddr. Załóżmy ze jest ktoś kto ma auto zrobione typowo na tor mega
@Wycu91: Wiele rzeczy można ale do kiedy ddr są jakie są to imo trzeba się dostosować a w międzyczasie starać się o modernizacje tych ddr na takie jakie powinny być nie wiem jak to wyglada prawnie ale zakładam ze przed każda nowo wybudowana ddr jest przetarg albo jakieś plany jakby wtedy zwrócić im uwagę jak maja zrobić to jest pewna szansa ze to zadziała I wydaje mi się ze korzystanie z
@Dumdeedum: Oczywiście, ja się dostosowuje. No chyba, że ktoś mi każe jechać po "falach dunaju" i widać, że droga była robiona nie tak dawno, to jak nie ma ruchu to #!$%@?ę to gówno i jadę jezdnią.
Ja ogólnie jestem tym dobrym pedalarzem i nie lubie wchodzić w drogę kierowcom. Ale jak widzę wchui szeroki CPR z kostki, obniżany co parę metrów bo wyjazd z posesji, to mnie #!$%@? strzela.

albo jakieś
@text: Taki wasz ku*wa obraz, nie dociera do Was ani jedno słowo, nie wiem czy Wy razem z kaskami pozakładaliście sobie jakieś blokady na mózg czy o co chodzi. Jesteście grupą ponad prawem, nie obowiązują was zasady i przepisy jak reszty społeczeństwa?

Wytłumacz mi, co jest takiego złego w dobrze ułożonej kostce?

A no tak, profesjonalni pedalarze na kolarzówkach będą narzekać na wibracje i nierówności, tak jakby normalne drogi w Polsce
@GromorG mi to przeszkadza w #!$%@? i nie jestem profesjonalnym pedalarzem, tylko na rower wsiadam zazwyczaj na weekend z rodzinką, nie mogę dziecka przez to na siedzisku wozić, no bo po takiej przejażdżce dostanie wstrząsu mózgu XD. Problem polega na tym, że te nowe ddry się nawet nie nadają do użytkowania przez takich wakacyjnych pedalarzy jak ja i moje bachory XD A jeszcze mnie na tyle nie #!$%@?ło, żeby z dzieckiem na
@Mrbimbek: To, ze on tam nie moze jechac bo ma sciezke obok czlowieku. Tylko nie chce mu sie jechac sciezka to blokuje skrzyzowanie jadac przez wiadukt. Bol dupy to ty masz widze.
@text: Generalnie to jest tak, że jak DDR jest zaprojektowany sensownie to rowerzyści nim jeżdżą, jak jest bublem to nie. Szczerze powiedziawszy to nie widziałem by ktoś jechał jezdnią wzdłuż nowej drogi rowerowej przy Połczyńskiej w Warszawie. ZDM od pewnego czasu umie w drogi rowerowe (no może poza kilkoma wyjątkami).

Wyjedź kawałek za miasto, odcinek Strzykuły-Umiastów. Na drodze dość mały ruch, DDR brak, więc "kolarze" z Warszawy trenują tam od lat
Wytłumacz mi, co jest takiego złego w dobrze ułożonej kostce?

@GromorG:
to róbmy z niej drogi., samochody mają 10x lepszą amortyzację.
A co złego jest w poboczu?

Dlaczego nie możecie pojechać na tor i tam ćwiczyć?

@GromorG:
Twój tekst nadaje się na mema.
Ja #!$%@?, dziecko, tor jest 1 na kraj, o czym ty w ogóle bredzisz. Nawet żal czasu na dyskusję z tobą. Już po tym zdaniu widać, że
@text: Argument z #!$%@? wzięty.
To tak jak kierowca by powiedział ze on nie będzie jeździł droga tylko chodnikiem bo asfalt wylany na drodze jest z gownolotu.
Jest droga dla rowerow to trzeba się zastosować i tyle
Już w tym miejscu, po stwierdzeniu, że w pl jest tylko jeden tor mógłbym przestać

@GromorG:
Czy ty mówisz o torach samochodowych? XDD
Porównujesz dojazd motorem gdzie w 1-1,5h dojadą motorem do toru odległego o 100 km, do rowerzystów?
Poza tym dlaczego narzucasz tym, co chcą jeździć rowerem szosowym (czyli z 1,5x szybciej niż MTB), by jeździli tylko na torach. Kim ty jełopie jesteś, by mówić innym, jak mają żyć?

ja