Wpis z mikrobloga

Od dziś zaczynam przemianę z chudego byka (183/75kg) w GIGABYKA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na początek myślę siłka 2/3 w tygodniu do tego jakiś basen (planuje raz w tygodniu, ale nie wiem czy czasowo dam radę).
Chciałbym zamieszczać jakieś fotki z przemiany, ale przez tatuaże mógłby mnie ktoś ze znajomych rozpoznać więc ten pomysł sobie odpuszczę XD
Od ponad miesiąca nie piję alkoholu (zostały jeszcze szlugi ( ͡° ʖ̯ ͡°) z tym może być ciężej) i czuję znaczną poprawę samopoczucia tak samo z chęciami do działania.
Jakieś #protip dla początkujących na #silownia ? może jakieś kwestie żywieniowe?
#mikrokoksy nareszcie bede mógł oglądać wasze spocone poślady bez wyrzutów sumienia hehe
Spoć się dla mnie siłaczu! Zajeździj to żeliwo na śmierć.
  • 10
  • Odpowiedz
183/75kg


@ampap: to nie jest chudy byk


Szlugi zawsze możesz zmienić na iqos'a albo jak gimnazjalista na vape'a ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na belce tagu mikrokoksy masz faq
  • Odpowiedz
  • 0
@HansLanda88: myśle ze nie ma co na głęboka wodę skakać XD najpierw odstawiłem alkohol bo z tym było mi łatwiej a szlugi to raczej kwestia czasu bo pale mentole a ich niedługo ma nie być ¯\(ツ)/¯ małymi krokami do przodu
  • Odpowiedz
@HansLanda88: sporo zawodników TS i kulturystyki jara fajki. Nie znam chyba innych sportowców, którzy jaraliby #!$%@? szlugów. Taki wyjątek od reguły xD
Poza tym sam wspominam z rozrzewnieniem te przerwy na szluga przed ciężkim martwym ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz