Wpis z mikrobloga

Niektórym z Was już pojawiły się transakcje z AliExpress 11.11, ale z inną godziną i standardową stawką. Wynika to z tego, że dostaliśmy od AliExpress zupełnie inne godziny zamówień niż były w rzeczywistości, przez co nie możemy na razie naliczyć promocyjnego cashbacku. Jak ogarniemy ze sklepem kwestię godzin i dostaniemy już wszystkie transakcje, to wtedy zaczniemy zmieniać cashback. Bez obaw (ʘʘ)
#planetplus #cashback #aliexpress
  • 26
  • Odpowiedz
@PlanetPlus: a jak to się ma do Gearbest'a? Nadal nie mam nic na koncie. Przed każdą transakcją (były dwie), wylogowałem się, wyczyściłem ciasteczka, zalogowałem, przeszedłem z Waszego linku, sprawdziłem cookies czy się zgadza to co przychodzi jako query w linku i było ok, tak zrealizowałem dwa zamówienia, ale system nadal ich nie widzi.
  • Odpowiedz
U mnie też póki co bieda. Większe zamówienie z Ali o 13:01, mniejsze o 23 i telefon za 1300 z GB o 15:20 a na koncie bieda.
  • Odpowiedz
@maks112: już tutaj mi nie chodzi o podwyższony cb, ale nawet te 3% od elektroniki (chociaż odkurzacz to raczej pozostałe i wg mnie powinno być 7%, ale ciul) to zawsze 36 PLN. Na jakieś piwko przy otwieraniu by było. A tak to płacz. Trzeba było jak zawsze z epn jechać i dostać chociaż coś...
  • Odpowiedz