Wpis z mikrobloga

Mirki z tagów #mikrokoksy i #dieta. No jeszcze #radom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szukam dietetyka żeby mi rozpisał dietę na zrzucenie fatu (dużo fatu). Możecie kogoś sprawdzonego polecić, ktoś się faktycznie na tym zna? Może być współpraca zdalna.

Niestety jak wpisuję w google "dietetyk radom" to mi wyskakuje cała chmara różnych karynek po kursach weekendowych, które nie wzbudzają zaufania albo "Klinik dietetycznych" które pachną na odległość dojarkami do pieniędzy.
  • 16
@szejk_wojak: bo tutaj nie potrzeba studiów wyższych.
Wiele osób sobie radzi samodzielnie, nawet bez kursów ( ͡º ͜ʖ͡º)
Białka + tłuszcze + węglowodany = dzienne zapotrzebowanie, od tej liczby odejmujesz 300 kalorii ( z tłuszczy albo węgli ) i jedziesz. Do tego aeroby albo interwały. Żadna filozofia.
@kuncfot: Ja wiem na czym to polega ale teraz chcę zapłacić i mieć wszystko czarno na białym jak chłop krowie na rowie, z podanymi ilościami/wagami etc. Nie chcę kompletnie o tym myśleć. Dobry dietetyk zadba mi o walory smakowe oraz ułozy dietę tak, że nie będę chodził głodny.

Schudłem w życiu łącznie z 80 kg ale zawsze była to głodówka a teraz dzięki jojo ważę 130 xD

Myślałem o diecie pudełkowej
@szejk_wojak:

Zajmuje od X lat, ale nie jestem pomidorową, abym każdemu pasował ¯\_(ツ)_/¯. Miałem kilka przypadków otyłości olbrzymiej, z którymi dałem radę u podopiecznych, wrzucałem tutaj nawet z opisem.

Ogólnie jeśli miałeś takie ogromne wachania wagi, to też by może przydała się jakaś psychoterapia, no chyba, że nie masz BED lub innych zaburzeń; z gówna niestety cieżko czasem wyjść, jeśli się narobi. Choć może to po prostu efekt zbyt ostrych redukcji.
@Kasahara: tzn podałem łączną sumę (na oko) zrzuconych kilogramów.

Zazwyczaj to wyglądało tak, ze #!$%@?łem redu przez kilka msc i leciało ładnie z 15-20 kg ale potem po prostu wracalem do starych nawyków i waga wracała z nadwyżką. BED ani żadnych schizów tego typu nie ma choć nie powiem, lubię niestety jeść niezdrowo - dlatego chcę zmienić ten nawyk.

Znalazłem Twoją stronkę więc odezwę się za jej pośrednictwem ( ͡°
Ja wiem na czym to polega ale teraz chcę zapłacić i mieć wszystko czarno na białym jak chłop krowie na rowie, z podanymi ilościami/wagami etc. Nie chcę kompletnie o tym myśleć. Dobry dietetyk zadba mi o walory smakowe oraz ułozy dietę tak, że nie będę chodził głodny.


@szejk_wojak: no i zajebiste podejscie, propsuje!
nie każdy ma czas i energię się z tym #!$%@?ć.
na tym polega postęp, że ja robię to