Wpis z mikrobloga

@PROponujek: nie mam zamiaru po nikim jechać, tylko to poprostu chore. Narracja - Nie mogę zapanować nad sobą jak widzę kobietę ubraną do kostek, gdzie nic nie wystaje no ale widać kształty to straszne i tak nie mogę się skupić na sobie, że macie się inaczej ubrać? Akurat leginsy są bardzo wygodne i na pewno mniej krepujace kobiety niż szorty kiedy np chcą się pozbyć cellulitu z ud.
  • Odpowiedz
@MirabelleCooper: mogą, ale niech sie liczą z tym ze 3/4 siłki będzie patrzeć jej centralnie na dupę, miało myśli tylko i wyłącznie „ale bym ja wyruchal” oraz nie będziesz dla nich kobieta, tylko mięskiem do ruchania ;)

Mówimy tu o legginsach typu rajstopy grubsze razy 4, gdzie każdy przysiad rozciąga materiał tak, ze widać Ci całe dupsko, rodzaj majtek. Ci bardziej spostrzegawczy nawet się dopatrzą, czy dobrze się podtarlas ;)
  • Odpowiedz
@Pulton: odnoszę się do opa, który wprost mówi że to JEMU to przeszkadza i to jego problem w związku z czym apeluje by kobiety się inaczej ubieraly. Dobre a nie karyniaste leginsy nie będą znacząco zarysowywac majtek, o fantazjach o brunatnych śladach tym bardziej nie wspominając
  • Odpowiedz
@AxlRose: Specjalnie dla Ciebie będę zakładała burkę ;* A tak na serio dobrze dobrane leginsy są mega wygodne i nie krępują ruchów. Jak idę ćwiczyć to szczerze powiedziawszy jakoś super o wygląd nie dbam bo po ostrym treningu dobrze wyglądać się raczej nie da... Szczerze powiedziawszy jak jest tyłek dobrze zbudowany to i przez dresy będzie się apetycznie odznaczał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeżeli chodzi o dziewczyny,
  • Odpowiedz
@AxlRose Idź na siłownię mówili, nikt się nie przejmuje jak kto wygląda, każdy skupia się na sobie i swoim treningu. No chyba że jesteś różowym i legginsy nie za milion monet prześwitują przy przysiadach to wtedy nie. Aha ()
  • Odpowiedz
@MirabelleCooper: ciekawe czy mogłabyś się skupić na treningu jakbym przyszedł z moją wielką knagą na wierzchu. Też bym Ci powiedział, że musisz być nienormalna bo skupić się nie możesz na treningu tylko myślisz o tym jak posuwam Cię w pupcie. Powiesz, że przesadzam to ja powiem, że taki sam efekt by wywarło na tobie gdybym ubrał obcisłe spodenki spod których widać moją wielką pałę, ale nie robię tego bo nie lubię
  • Odpowiedz
@ledoux: nieźle masz fantazje koleś () dla Twojej informacji chodziłam swego czasu dużo na basen. W 99% sportowych zabraniają luźnych szortów. Już bardziej dopasowanych majtek ubrać się nie da i jakoś miałam to gdzieś i nie gapilam się żadnemu facetowi w krocze ani nie miałam problemu ze sobą. Dalej nie kapuje jak część z was tak publicznie się przyznaje bez cienia wstydu jakimi jesteście creepy zbokami xd
  • Odpowiedz