Wpis z mikrobloga

Czołem #mikrokoksy wybieram się dzisiaj pierwszy raz w życiu na siłownię. Proszę o garść porad, bo nie wiem jak to wygląda i czego się spodziewać. Czy tam sa jacyś trenerzy którzy podpowiedzą co i jak ćwiczyć? Docelowo chciałbym osiągnąć sylwetkę w stylu Brada Pitta w FightClubie, nie interesuje mnie duża masa i napompowane miesnie. To jest ta słynna rzeźba czy mylę pojęcia? Jak się wykonuje ćwiczenia dla takiego efektu? Dużo powtórzeń przy małym ciężarze? Jaka dieta przed/po? Z góry dzięki za pomoc! 172cm, 70kg
xstempolx - Czołem #mikrokoksy wybieram się dzisiaj pierwszy raz w życiu na siłownię....

źródło: comment_6wLBkskTVysGjv0kPG044qv8r8JGmGWw.jpg

Pobierz
  • 27
@makoluck: nie unoszę się. po prostu widzę, że fajną elektrodę tu macie na tagu. "było, użyj opcji szukaj", "nie wiesz a pytasz", "pokaż że ci zależy (wtf?)". No i tekst o płatnościach za pomoc mnie #!$%@?ł. Nie prosiłem o ułożenie za darmo diety czy planu ćwiczeń. Zadałem proste pytania na które spodziewałem się odpowiedzi typu: "tak, na siłowniach zazwyczaj jest dyżurujący instruktor który ci pomoże", "nie ale standardem jest że bardziej
Zadaj konkretne pytanie to pomożemy :)

Czy tam sa jacyś trenerzy którzy podpowiedzą co i jak ćwiczyć?

Są, ale jak wszędzie lepsi i gorsi. Warto ich zweryfikować żeby od początku złych nawyków i techniki sobie nie wyrobić. No i wiadomo profesjonalny trener swoje kosztuje ale warto o tym pomyśleć choćby na 2-3 sesje żeby załapać co i jak. Uważaj na samozwańczych "couchów" na samej siłowni bo od tego co czasami można usłyszęc
Odradzam porówywanie się do jakichkolwiek aktorów/fitness yt/kolegów


@Honou: nie chodziło mi o porównywanie się tylko wskazanie mniej/więcej co chcę osiągnąć. koles w tym filmie nie wyglądał jak typowy paker z siłowni z napompowanymi miesniami ale miesnie są ładnie zaznaczone i to chciałbym osiągnąc. czy aby osiagnac taki efekt wykonuje się ćwiczenia w jakiś inny sposób niz jak największy ciężar i mała ilość powtórzeń? Może to dodatkowo jakieś odwodnienie, bardzo niski poziom
czy moje pozostałe aktywności sportowe będą jakoś negatywnie wpływać na wyniki?


@xstempolx: jeśli nie biegasz więcej niż 20km to nie, weź to tylko pod uwagę przy diecie. Sam będziesz czuł czy regeneracja jest wystarczająca. Przez pierwsze dni mogą być problemy, ja po 1 treningu miałem takie zakwasy, że 2 dni nie mogłem rąk w łokciach wyprostować xD