Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mieszkam z dziewczyną (ona lvl 22 ja lvl 24) Wczoraj w rozmowie wyszło, że będę głosował na konfederację. Ona powiedziała, że będzie głosować na #lewica . Doszło do kłótni w której ja mówiłem, że zniszczą kraj tak samo jak PiS i, że doprowadzą do inflacji kiedy podniosą płacę minimalną. Ona odpowiedziała, że nie wierzy w prognozy konfederacji, bo to dziwni ludzie popierani głównie przez nieletnich, bez poważnego planu, a ich metodą pozyskiwania głosów jest strach w czym nie różnią. się od PiSu . Trochę się pokłóciliśmy i nie rozmawiamy ze sobą od wczoraj. Czy macie jakiś pomysł jak przekonać ją do głosowania na konfederację?
#konfederacja #bekazpisu #4konserwy #przegryw #bekazlewactwa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok #polityka
  • 85
  • Odpowiedz
CzarodziejskiUrolog: >głosowanie nieironiczne
xD

spieranie się o to kto na kogo głosuje

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
To wasze pierwsze wybory? Dorośli ludzie mają na to zwykle #!$%@? i jedna osoba sobie zagłosuje na komunistę druga na faszystę, potem idą na piwko czy do łóżka i nikt nie ma z tym problemu.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
TroskliwyCielak: @Wykopowiedz Nie mam zamiaru głosować na partię która postuluje "batożenie" gejów, zniesienie obowiązku szczepień, partię, której lider wielokrotnie wypowiadał się, że kobietom należy odebrać prawa wyborcze. Już nie wspominając o fakcie, że poprzyjmowali w swoje szeregi każdego oszołoma i nacjonalistę. I mają przy tym wszystkim czelność nazywać się wolnościowcami. A argumenty typu "a pis... a lewica..." to sobie możesz włożyć tam skąd to wyjąłeś, czyli do dupy.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Lewaczki lubią żyć w otwartych związkach i są za sprowadzaniem imigrantów. Lepiej sprawdź telefon czy nie ma filmików typu bukkake z nią i 7 mokebe. Pewnie i tak ma hiv patrz simon mol


@topeknhl Lewaczk, które chcę stałego związku i to lubią konserwatywnych programistów 15k ew. przedstawicieli innych intratnych zawodów a nie jakiś niestabilnych lewakow.
  • Odpowiedz
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Prawda jest taka, że kobiety rozwalą nam kraj dając lewicy mandat. Mam w doopie LPG i gender, ale socjalna ekstaza lewicy zniszczy to, czego nie zdołał spieprzyć w gospodarce PiSs. Co gorsza, patrząc na profile dziewcząt głosujących na lewice, są to w większości bananowe Julki, którym stary załatwił fuchę po znajomości i które za bardzo nie muszą się starać na swoich stanowiskach.


@jamaall Lewaica nic nie zniszczy bo nie będzie
  • Odpowiedz
nie rozumiem tej rady. mają w ogóle nie rozmawiać o polityce, bo mają różne poglądy


@banjo: Ależ skąd. Z mężem mamy kompletnie odmienne poglądy polityczne i często dyskutujemy na ten temat, ale nie z intencją przekonania rozmówcy, by głosował inaczej, niż głosuje. To nie działa, tylko kwasy się robią. Nie polecam, a mam doświadczenie.
  • Odpowiedz