Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mieszkam z dziewczyną (ona lvl 22 ja lvl 24) Wczoraj w rozmowie wyszło, że będę głosował na konfederację. Ona powiedziała, że będzie głosować na #lewica . Doszło do kłótni w której ja mówiłem, że zniszczą kraj tak samo jak PiS i, że doprowadzą do inflacji kiedy podniosą płacę minimalną. Ona odpowiedziała, że nie wierzy w prognozy konfederacji, bo to dziwni ludzie popierani głównie przez nieletnich, bez poważnego planu, a ich metodą pozyskiwania głosów jest strach w czym nie różnią. się od PiSu . Trochę się pokłóciliśmy i nie rozmawiamy ze sobą od wczoraj. Czy macie jakiś pomysł jak przekonać ją do głosowania na konfederację?
#konfederacja #bekazpisu #4konserwy #przegryw #bekazlewactwa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok #polityka
  • 85
niestety, ale głosowanie na lewicę jest wybitnie szkodliwe z uwagi na program i dotychczasową praktykę jego realizacji.


@Pantokrator: Ostatni raz lewica była u władzy jako SLD ponad 15 lat temu i mam wrażenie, że nic takiego specjalnie złego nie zrobili (Poza karmieniem KK, ale to robili wszyscy). No i to jednak byli inni ludzie. Ci nic nie realizowali, jako że ne mieli możliwości. (Nawet lokalnie nie rządzili).

Głosowanie na "smętnych świrów"
@Andreth: stare dobre SLD ugięło się pod postulatami węglojadów i mundurówki, czym wygenerowali od tego czasu dziesiątki, jeśli nie setki miliardów strat - nie, żeby PO i PiS były tu lepsze. Ale gdyby SLD wtedy się postawiło, żylibyśmy w dużo bogatszym kraju.
Decyzje tamtego rządu i tak były na tle PiS i PO całkiem dobre - ale cholera, to wciąż była z grubsza ta sama linia.
Lewica cierpi na zaawansowaną hoplofobię
@AnonimoweMirkoWyznania: Większości kobiet nie przekonasz logicznymi argumentami. To są emocjonalne stworzenia. Dowiedz się najpierw jakie są jej motywy głosowania na Lewicę - najczęściej to:
1) jej znajomi też na to głosują
2) ma kolegę geja, a "on jest fajny", więc rzutuje tę sympatię na cały ruch LGBT (emocje)
3) jest modne, bo jakaś insta gwiazdka tak głosuje, więc ona też
4) jej chłopak/chłopak, który jej się podoba, tak głosuje (więc jeżeli