Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mieszkam z dziewczyną (ona lvl 22 ja lvl 24) Wczoraj w rozmowie wyszło, że będę głosował na konfederację. Ona powiedziała, że będzie głosować na #lewica . Doszło do kłótni w której ja mówiłem, że zniszczą kraj tak samo jak PiS i, że doprowadzą do inflacji kiedy podniosą płacę minimalną. Ona odpowiedziała, że nie wierzy w prognozy konfederacji, bo to dziwni ludzie popierani głównie przez nieletnich, bez poważnego planu, a ich metodą pozyskiwania głosów jest strach w czym nie różnią. się od PiSu . Trochę się pokłóciliśmy i nie rozmawiamy ze sobą od wczoraj. Czy macie jakiś pomysł jak przekonać ją do głosowania na konfederację?
#konfederacja #bekazpisu #4konserwy #przegryw #bekazlewactwa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok #polityka
  • 85
  • Odpowiedz
@Wykopowiedz: dokładnie. Mojej powiedziałem, że po co ci to wiedzieć co ta konfederacja. Nie chciałaś iść na wybory to pójdziesz i zagłosujemy na mój typ. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Razem z głosem dziadków i babć na to co powiem zagłosuje około 6 osób i będzie to konfederacja ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Andreth: nie rozumiem tej rady. mają w ogóle nie rozmawiać o polityce, bo mają różne poglądy? Lepsza rada byłaby: nie zmuszaj, zaakceptuj. A tak to mogliby stworzyć listę tematów, w których się nie zgadzają, na koniec wyszłoby, że nawet o tym, co jesć na obiad by nie mogli :(
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Powiedz że tak jak połowa młodych mężczyzn uważasz, że największym zagrożeniem dla Polski jest LGBT i gender. Wytłumacz że martwisz się o przyszłość waszego związku, bo jeśli lewicowa propaganda się nasili to zaczną podobać Ci się mężczyźni i przestaniesz ją kochać.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: w tą niedziele przy rodzinnym obiedzie wujek ze konfederacja:
Ja - (popijając kompot) ze chyba tez.
Odzywa się moja - mam w dupie politykę.
Wszyscy pokiwali ze ok i rozumieją
Dziadek - no szkoda bo tylko PiS
Ja/wuja - oki rozumiemy

Koniec.

Można normalnie można.

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Prawda jest taka, że kobiety rozwalą nam kraj dając lewicy mandat. Mam w doopie LPG i gender, ale socjalna ekstaza lewicy zniszczy to, czego nie zdołał spieprzyć w gospodarce PiSs. Co gorsza, patrząc na profile dziewcząt głosujących na lewice, są to w większości bananowe Julki, którym stary załatwił fuchę po znajomości i które za bardzo nie muszą się starać na swoich stanowiskach.
  • Odpowiedz
@Andreth @graf_zero @John_Lemon ładnie się państwo nam tutaj przedstawili przed tysiącami słuchaczy, fajnie jest zobaczyć jak poraz kolejny lewicowe bojówki ukazują swoją "kulturę" w dyskusji, zwłaszcza politycznej, kiedy to nie potrafią się powstrzymać aby przeciwnej strony nie wyzywać od najgorszych.
Ja zagłosuje chyba na partie z najniższymi sondażami bo to co się dzieje w polityce to kpina i chyba potrzebne jest mocne rozbicie władzy
  • Odpowiedz
Chcesz przekonywać dziewczynę głosującą na lewicę, by zagłosowała na smętnych świrów jęczących, że ich geje i Żydzi zjedzą? xD


@Andreth: Nie słyszalem, zeby płakali, ze ich zjedzą. Dlaczego nie wspomniałaś że te "smętne świry" nie chcą nam kraść pieniędzy z wypłaty? Ty manipulatorze
  • Odpowiedz