Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Skad ludzie maja tyle energii do zycia? Z perspektywy 24 letniego czlowieka ktory probuje zyc aktywnie to jest dla mnie abstrakcja.
Po przyjsciu z pracy NIE MAM NA NIC ENERGII, wszystko to przez wstawanie rano. Zawsze tak mialem. Czy to szkola, czy to studia czy praca. Do domu przychodzilem zmeczony i pierwsze co robilem to szedlem SPAC.
Chodze na silownie, jezdze na rowerze, ale wszystko to po tym jak zrobie drzemke, inaczej nie ma szans bo jestem tak senny i zmeczony ze to jest dramat.
Nie mam pracy ciezkiej. Pracuje w korpo, robie swoje spokojnym tepem, nie jest stresujaco ani nudno. Co 30 min wstaje od kompa sie gdzies przejsc, w pracy staram sie tez zachowac duzo ruchu. Mam tez dobra klime i duzo powietrza.
Ja po prostu nie wiem co jest ze mna nie tak.
Inni ludzie po pracy potrafia isc na tenisa czy silownie, spotykac sie z kims na miescie, a ja jestem ciagle na deficycie energetycznym.
Probowalem tez roznych diet, myslalem ze to moze za duzo wegli w diecie, probowalem tez keto, ale to wszystko nie ma zneczenia.
Robilem testy na cukrzyce, robilem badania zelaza, robilem badania hormonow m.in testosteron - wszystko w porzadku.
Probowalem pic kawe czy yerba mate ale to nie pomaga, ponadto mam problemy pokarmowe po kofeinie (rozwolnienie).
Do diety tez dostarczalem roznych super foods, lykalem ashwagandhe, lykalem rozeniec lekarski, lykalem tribulus testeris i rozne suplementy, duzo magnezu cynku, nawet jakies tam t-boostery.
NIC NIE POMAGA.

CO JEST ZE MNA NIE TAK??????????????????

Ja juz mam dosc takiego zycia, majac 24 lata czuje sie jak stary dziad. I to cale zycie tak mialem. Dodam ze na kompie tez nie siedze dlugo (nie prowadze stylu zycia piwniczaka). Tak sie nie da zyc....

#zdrowie #medycyna #dieta #mikrokoksy #silownia #pracbaza #korposwiat

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Skad ludzie maja tyle energii do zy...

źródło: comment_okJdDevybBY4FQTBaxZR8vHYIoRn7U3g.jpg

Pobierz
  • 91
Chodze na silownie, jezdze na rowerze, ale wszystko to po tym jak zrobie drzemke, inaczej nie ma szans bo jestem tak senny i zmeczony ze to jest dramat.

Nie mam pracy ciezkiej. Pracuje w korpo, robie swoje spokojnym tepem, nie jest stresujaco ani nudno. Co 30 min wstaje od kompa sie gdzies przejsc, w pracy staram sie tez zachowac duzo ruchu. Mam tez dobra klime i duzo powietrza.

Ja po prostu nie
@AnonimoweMirkoWyznania: Norma ;p Nie oraj się. Ja mam tak okresami, że po obiedzie odjadę na 20-30 min. To bardzo zdrowe. Moja różowa śpi po 9+ w weekend i dalej bywa senna. Ja z kolei śpię max 7,5h i się budzę ale wtedy właśnie po południu mnie weźmie tak na 30min.
@AnonimoweMirkoWyznania: może jeszcze zbadaj tarczycę, zadbaj o jakość snu (książka Why We Sleep by Matthew Walker), upewnij się, że nie masz jakichś nietolerancji pokarmowych (polecam The Optimum Nutrition Bible) I niedoborów witamin. A tak poza tym, to wielu ludzi tę swoją 'aktywnosc' też naciąga, więc nie daj się nabrać. Ludzie zazwyczaj gadają więcej niż robią w rzeczywistości.
Też tak mam do momentu kiedy nie wsiadę na rower. Pojeżdżę trochę, wrócę do domu i czuję się dużo mocniej niż po powrocie z pracy.