Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem #rozowypasek, 34 lvl in progress i...
No właśnie. Mam pracę, która jest moją pasją i mnie utrzymuje. Mam córkę, która ma ojca i go lubi. Mam dom, który sama zbudowałam. Mam własne pasje, zainteresowania i własne spojrzenie na świat. Dbam o siebie w miarę skromnych możliwości, nie stosuję ton tapety i konturowania.
Znalezienie normalnego faceta jest dla mnie totalna abstrakcją.
Czy naprawdę w dzisiejszych czasach nie da się znaleźć faceta 35+, który nie będzie zafiksowany na dziunie z roksy czy innych tinderów i doceni normalną kobietę, która nie będzie wymagała wkładu finansowego, wypasionego auta i cudów na kiju. Kurde. W internetach pełno facetów, którzy narzekają na tępe dzidy a koniec końców i tak wpadają jak mucha w miód.
Czy chcę dużo od życia poszukując faceta, który będzie dla mnie niedzielą i odskocznią? Wyobrażam sobie swój anons... Inteligentna, ciekawa swiata, oczytana, wolna i nieprzechodzona poszukuje Pana do miłego spędzenia wolnego czasu. Wiem, że gier online się nie pauzuje. Wiem co to spalony (ale ty wiesz lepiej). Zawiozę Cię na piwo z kumplami, żeby mieć wolny wieczór na ugotowanie Ci rosołu którego będziesz potrzebował jutro.
Pomilczmy razem a może pogadajmy... np. o tym który villain MCU był najbardziej czarny i dlaczego Vigefortz wymiata. Dlaczego na świecie dzieje się tak a nie inaczej i jaki wpływ na dzisiejszy ustrój miało 20 lecie. Pobądźmy.
Abstrakcja.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 128
hkrelzs: Level mam podobny, dziecko mi nie przeszkadza bo sam mam, dziuń z roksy albo innych tinderów nie używam bo nie potrzebuję ONS czy FWB. Nigdy na siebie nie trafimy, bo po tym co przeszedłem gdy było mi odbierane dziecko oraz kilku innych negatywnych sytuacjach z kobietami już nie szukam z nimi bliższego kontaktu. Rosół zrobię prawdopodobnie lepszy niż Ty, z piwa wrócę sam bo nie chleję, spalony mnie nie obchodzi.
@AnonimoweMirkoWyznania: To nie jest dobre miejsce na tego typu rozterki - naczytasz się tylko, że nikt Cię nie zechce, bo masz dziecko, a Twój „termin przydatności” już minął, bo masz 34 lata.
A wracając do Twojej sytuacji... Mam wrażenie, że tak pragniesz tej miłości, że dla potencjalnego faceta rzucisz wszystko i zatracisz samą siebie. Widać to wyraźnie w tym przykładowym „anonsie”, który tutaj napisałaś. Nadskakiwałabyś facetowi aż do przesady. Faceci tego
ElfickaRozowypasek: Od autora : do lossiemkos89... Biorąc pod uwagę jednoznaczna wypowiedź iż utrzymuje się sama i ogarniam się sama to raczej ja nie chcę brać bagażu.
Ugotowane rosołu facetowi... A cóż w tym złego? Jestem wolnym człowiekiem, kulek że skarpet którymi #niebieskipasek znaczy chatę zbierać nie mam obowiązku... Ale dobry rosół nie jest zły.
Księcia z bajki nie szukam. Zdecydowanie nastawiam się na gadająca żabę.
I nie mam 150 i nie
@AnonimoweMirkoWyznania: 34 lata - wiek, w którym kobieta drastycznie traci na atrakcyjności
Dziecko - tutaj nie ma zmiłuj, to co mówią ludzie, że dziecko to -10 do wszystkiego ma trochę prawdy, mało który facet chce budować rodzine tam gdzie jest coś napoczętego przez innego gościa
No i 35+ facet, który jest ogarnięty i ma ustabilizowane życie to raczej nie będzie chciał iść przed ołtarz i Ciebie po rękach całować. Młode roksanki,
@AnonimoweMirkoWyznania

skoro jesteś taka zajebista, to gdzie ojciec dziecka? Dlaczego nie jesteście razem? Uciekł?

Nie pytaj na wykopie o takie rzeczy, bo tutaj faceci nienawidzą kobiet, które przez lata ich upokarzały, lub nigdy nie zwracały na nich uwagi. Mówiąc że masz dziecko i jesteś sama wystawiasz się na strzał. W wyobraźni wykopków jesteś jedną z tych suk których tak nienawidzą. Laską, która puszczała się z chadami, która na koniec ku radości stulejarzy
@AnonimoweMirkoWyznania:
Cykl życia przeciętnej Ani, błoniary 5/10

Przedział wiekowy 6-10: Ania ogląda programy na Disney Channel i Nickelodeon, gdzie główne kobiece postacie marzą o randce z licealnym przystojniakiem, marzenie się w końcu spełnia i przystojniak zostaje ich chłopakiem.

Przedział wiekowy 11-13: Ania wodzi wzrokiem za najbardziej popularnym ciachem w liceum - Oskarkiem, oczekując, że ten podejdzie do niej i zaprosi na randkę, bo przecież właśnie to widziała w kółko w telewizyjnych
@AnonimoweMirkoWyznania:

Tak jak pisali Ci inni, dostaniesz kilka normalnych odpowiedzi,a reszta to będzie pojazd po Tobie w wykonaniu wykopowych nieudaczników.

Masz prawo do miłości jak każdy, ale

Ten świat to nie jest miejsce ani dobre, ani sprawidliwe i to czy spotkasz osobę, której będziesz chciała oddać resztę życia, a ona Tobie absolutnie nie zależy ani od Ciebie, ani od niej, ale od przypadku.

Ktoś kto tak samo tęskni jak Ty i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: przeczytanie tego tematu jest zbyt trudne. Po co się wylewac skoro trzeba kazdemu z osobna tłumaczyć o co Ci chodzi a i tak nie być zrozumianą?

Tu samo pojęcie wolność jednostki to abstrakcja a gdzie dopiero szukanie życiowego partnera którego nie trzeba określać "Miłością"?

Powodzenia