Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem #rozowypasek, 34 lvl in progress i...
No właśnie. Mam pracę, która jest moją pasją i mnie utrzymuje. Mam córkę, która ma ojca i go lubi. Mam dom, który sama zbudowałam. Mam własne pasje, zainteresowania i własne spojrzenie na świat. Dbam o siebie w miarę skromnych możliwości, nie stosuję ton tapety i konturowania.
Znalezienie normalnego faceta jest dla mnie totalna abstrakcją.
Czy naprawdę w dzisiejszych czasach nie da się znaleźć faceta 35+, który nie będzie zafiksowany na dziunie z roksy czy innych tinderów i doceni normalną kobietę, która nie będzie wymagała wkładu finansowego, wypasionego auta i cudów na kiju. Kurde. W internetach pełno facetów, którzy narzekają na tępe dzidy a koniec końców i tak wpadają jak mucha w miód.
Czy chcę dużo od życia poszukując faceta, który będzie dla mnie niedzielą i odskocznią? Wyobrażam sobie swój anons... Inteligentna, ciekawa swiata, oczytana, wolna i nieprzechodzona poszukuje Pana do miłego spędzenia wolnego czasu. Wiem, że gier online się nie pauzuje. Wiem co to spalony (ale ty wiesz lepiej). Zawiozę Cię na piwo z kumplami, żeby mieć wolny wieczór na ugotowanie Ci rosołu którego będziesz potrzebował jutro.
Pomilczmy razem a może pogadajmy... np. o tym który villain MCU był najbardziej czarny i dlaczego Vigefortz wymiata. Dlaczego na świecie dzieje się tak a nie inaczej i jaki wpływ na dzisiejszy ustrój miało 20 lecie. Pobądźmy.
Abstrakcja.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 128
  • Odpowiedz
  • 104
@AnonimoweMirkoWyznania nikt nie chce kobiety z dzieckiem, chyba, że jakiś gość, który rzeczywiście nie umie sobie znaleźć kobiety, a zostają tylko te z dziećmi, bo są po prostu łatwiejsze, bardziej otwarte
  • Odpowiedz
który nie będzie zafiksowany na dziunie z roksy czy innych tinderów i doceni normalną kobietę, która nie będzie wymagała wkładu finansowego, wypasionego auta i cudów na kiju. Kurde. W internetach pełno facetów, którzy narzekają na tępe dzidy a koniec końców i tak wpadają jak mucha w miód


@AnonimoweMirkoWyznania: Około 90% facetów nie jest zafiksowanych, ale każda różowa, która rzekomo szuka spokojnego, ułożonego pana, zawsze go pomija szerokim łukiem, gdy znajdzie się
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Na pewno są, ale większość z nich zapewne odrzuciłabyś na starcie. Bo albo zakola, albo poniżej 180, albo trochę utyty, albo zbiera znaczki, albo jeździ Passatem, albo ma za małe mieszkanie, albo nie lubi kotów, albo nie lubi psów, albo ma kota, albo ma psa, albo ma psa ale za dużego... iiiiii tak dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Iskaryota: o to dokładnie, przecież większość facetów jest taka jakich ona rzekomo poszukuje, ale jakimś cudem z żadnym nie może się związać xd ale tak to już jest gdy będąc niezbyt atrakcyjna madka 34 lvl celuje się w przystojnych i kasiastych gości w okolicach 40 tacy to faktycznie wola sponsorować młodsze dziunie
  • Odpowiedz
  • 42
@qmato bzdura. Mnóstwo mężczyzn, którzy mają już dzieci i jest np. po rozwodzie też woli kobiety z dziećmi, bo często już nie planują kolejnych. Wszyscy moi znajomi, co są ojcami i samotni mają problem z bezdzietnym kobietami, bo one chcą mieć swoje dzieci.
  • Odpowiedz