Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem #rozowypasek, 34 lvl in progress i...
No właśnie. Mam pracę, która jest moją pasją i mnie utrzymuje. Mam córkę, która ma ojca i go lubi. Mam dom, który sama zbudowałam. Mam własne pasje, zainteresowania i własne spojrzenie na świat. Dbam o siebie w miarę skromnych możliwości, nie stosuję ton tapety i konturowania.
Znalezienie normalnego faceta jest dla mnie totalna abstrakcją.
Czy naprawdę w dzisiejszych czasach nie da się znaleźć faceta 35+, który nie będzie zafiksowany na dziunie z roksy czy innych tinderów i doceni normalną kobietę, która nie będzie wymagała wkładu finansowego, wypasionego auta i cudów na kiju. Kurde. W internetach pełno facetów, którzy narzekają na tępe dzidy a koniec końców i tak wpadają jak mucha w miód.
Czy chcę dużo od życia poszukując faceta, który będzie dla mnie niedzielą i odskocznią? Wyobrażam sobie swój anons... Inteligentna, ciekawa swiata, oczytana, wolna i nieprzechodzona poszukuje Pana do miłego spędzenia wolnego czasu. Wiem, że gier online się nie pauzuje. Wiem co to spalony (ale ty wiesz lepiej). Zawiozę Cię na piwo z kumplami, żeby mieć wolny wieczór na ugotowanie Ci rosołu którego będziesz potrzebował jutro.
Pomilczmy razem a może pogadajmy... np. o tym który villain MCU był najbardziej czarny i dlaczego Vigefortz wymiata. Dlaczego na świecie dzieje się tak a nie inaczej i jaki wpływ na dzisiejszy ustrój miało 20 lecie. Pobądźmy.
Abstrakcja.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 128
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: właściwie wszystko co wymieniłaś to mozna kupić za 20zl (taksi, rosol) albo załatwić z kumplami przy tym piwie.
Zastanów sie, co tak naprawdę masz do zaoferowania i czego oczekujesz.

Powiedzmy, ze jestem blisko Twojego targetu xD co byś miała zmienić w moim zyciu?
Geopolitykę, sposobu na biznes i najnowsze filmy czy seriale omawiam ze znajomymi, świetne okazje na spędzanie wieczorów czy lunchy.
Pracuje duzo, jeżdzę po świecie, bo ni jestem
  • Odpowiedz
@Liwiia: rozumiem, to Twoja opinia. Wsrod moich znajomych różnica wieku 8 lat to norma. Przynajmniej wsrod tych ktorzy zabrali sie pozniej za zwiazki. Bo wiadomo ze ludzie ktorzy bardzo mlodo sie zwiazali w liceum czy na studiach maja minimalna roznice wieku.
  • Odpowiedz
@Liwiia: jesli ktos wyglada zle majac 25 to majac 35 magicznie nic sie nie poprawi. Sa przypadki ze jeden czy drugi ogarnie silownie, wlosy, zeby ale w wiekszosci przypadkow to jest ekstra bec i zakola.
  • Odpowiedz
@Liwiia: Znam przynajmniej 2 związki on-35/ona-25 - układa im się świetnie. Widzę, że to działa, bo facet w takim wieku jest bardzo ogarnięty i oddany związkowi a młode dziewczyny uważają dojrzałych mężczyzn za seksownych. W naszym gronie znajomych - wiele dziewczyn w związkach z równolatkami wzdycha do tych odrobinę starczych mężczyzn.
Także pisanie o dobrze funkcjonujących związkach w negatywnym wydźwięku trąci mi najzwyklejszą zazdrością ze strony zwłaszcza dziewczyn będących w związkach
  • Odpowiedz
@r2d2_tiriri: jestem po 30. Nadal bawcie sie w takie gadanie, tak sie pocieszajcie ze kiedys juz bedziecie przystojni i bedziecie wyrywac mlode laski. A one wezma jakis nieudacznikow ktorzy w wieku 35 lat nie maja nikogo
  • Odpowiedz
@Piotero1: Świadczą o tym, że w tych związkach im się dobrze układa jako rodzicom wychowującym swoje dzieci i tworzących rodzinę. Są odpowiedzialni, ułożeni ale co mi imponuje - nie są nudni. Bije od nich taka radość z posiadanej już kilka lat rodziny. Nie wyczuwam od nich za to takiej fali desperacji, która często towarzyszy młodym małżeństwom, gdy ktoś orientuje się, że z własnej woli uwikłał się w poważne zobowiązania i nie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jesteś super z opisu, ale co z tego skoro taki sam facet, w tym samym wieku (nawet z dzieckiem), który ogarnia życie tak jak Ty wybierze sobie ogarniętą 25-30.

To nie jest tak, że nie znajdziesz, ale niestety jeżeli chcesz ogarniętego faceta to zacznij się rozglądać za rozwodnikami 40+. Bo może Ci się trafić samotny ojciec rówieśnik. (Tak ogarnięty facet jak Ty ale bezdzietny nie będzie sobie raczej zaprzątał Tobą
  • Odpowiedz