Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej.
Dzisiaj z dziewczyną się trochę zabawiliśmy robiąc petting. A chodzi o to że na moim penisie miałem preejakulat, były to małe ilości. Wtedy przetarłem go kciukiem i możliwe że palcem wskazującym. Po jakiejś minucie (+-) wsadziłem jej palce do waginy i robiłem palcówkę. Dziewczyna ma 8 dni do miesiączki, kalendarzyk pokazuje że są niskie szansę na zapłodnienie. Jak myślicie, czy może być z tego ciąża? Ona się tym za bardzo nie przejmuje a ja panicznie się boję. Nie chcę mieć dziecka w wieku 17 lat :/ #sex

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 71
Jeśli nie była to głęboka penetracja to raczej mało prawdopodobne że zajdzie.Jeśli miałeś wilgotny palec i było tam nasienie i wepchnąłeś go na maxa to szansa zwiększa się znacznie.Na przyszłość sugeruję analnie to nie będzie strachu.
@AnonimoweMirkoWyznania praktycznie nie ma szans na ciążę 8 dni od miesiączki, preejakulat przeważnie nie zawiera plemnikow więc tu też nie powinienes się martwić. Nie panikuj a nawet jeśli nie dasz rady się powstrzymać to postaraj się nie stresować swojej dziewczyny bo przez takie silne emocje okres się może opóźnić. Nie jestem lekarzem ale miałem kiedyś podobny problem i wszystko wyszło git. Następnym razem załóż gumę od razu to się nie będziesz później