Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej.
Dzisiaj z dziewczyną się trochę zabawiliśmy robiąc petting. A chodzi o to że na moim penisie miałem preejakulat, były to małe ilości. Wtedy przetarłem go kciukiem i możliwe że palcem wskazującym. Po jakiejś minucie (+-) wsadziłem jej palce do waginy i robiłem palcówkę. Dziewczyna ma 8 dni do miesiączki, kalendarzyk pokazuje że są niskie szansę na zapłodnienie. Jak myślicie, czy może być z tego ciąża? Ona się tym za bardzo nie przejmuje a ja panicznie się boję. Nie chcę mieć dziecka w wieku 17 lat :/ #sex

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 71
@AnonimoweMirkoWyznania: równie duża szansa na ciąże co na to ze znajdziesz na chodniku wygrany los w totka. Prejakulat może zawierać plemniki ale nie musi. Cykl miesięczny może się przesunąć, ale to tez mało prawdopodobne. A na koniec, nawet gdyby na Twoim palcu znalazły się plemniki, a ona miałaby jednak dni płodne to szansa ze przy tak małej ilości i płytkiej penetracji doszłoby do zapłodnienia jest absolutnie nierealna.
@AnonimoweMirkoWyznania: posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie