Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej.
Dzisiaj z dziewczyną się trochę zabawiliśmy robiąc petting. A chodzi o to że na moim penisie miałem preejakulat, były to małe ilości. Wtedy przetarłem go kciukiem i możliwe że palcem wskazującym. Po jakiejś minucie (+-) wsadziłem jej palce do waginy i robiłem palcówkę. Dziewczyna ma 8 dni do miesiączki, kalendarzyk pokazuje że są niskie szansę na zapłodnienie. Jak myślicie, czy może być z tego ciąża? Ona się tym za bardzo nie przejmuje a ja panicznie się boję. Nie chcę mieć dziecka w wieku 17 lat :/ #sex

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 71
Czas poświęcony na napisanie śmiesznego komentarza mogliście poświęcić na rzetelną odpowiedź.


@Freso: a niby dlaczego mam poświęcać swój wolny czas na rzetelną odpowiedź dla kogoś kto najwyraźniej nie dorósł do stosunków seksualnych, skoro zadaje takie głupie pytania? od tego są rodzice, szkoła, edukatorzy seksualni czy nawet internet (i nie, nie mirko)
@AnonimoweMirkoWyznania siema, bzykalem setki razy bez gumy dochodzac na zewnatrz, potem mylem benka i bzykalem znowu i tak kilka razy w ciagu nocy. W dni plodne rowniez sie zdarzalo. Na pewno po kazdym razie w cewce zostawalo troch nasienia. Liczba zaplodnien - 0. Serio, zrobic dziecko nie jest tak latwo jak sie wydaje, a tzw wpadki to nic innego niz robota idiotow, ktorzy dochodzac mysla sobie 'jaaaaazda piekla nie ma' czyli nie
@AnonimoweMirkoWyznania: 1. Zacznijcie wspolzycie dopiero wtedy, kiedy bedziesz pewien, ze kochasz te dziewczyne i przyjmiesz dziecko. Oszczedzi to Wam czesci nerwow, a dziecku rozbitej rodziny. Badz odpowiedzialny. Warto zachowac wspolzycie dla wyjatkowej osoby, z ktory chcesz spedzic zycie.

2. Wlasciwie nie ma szans na zaplodnienie. Jesli dziewczyna ma standardowy cykl (28 dni lub wiecej), to aktualnie jest nieplodna. Nie doszlo do wytrysku w pochwie. W preejakulacie jest sladowa ilosc plemnikow. Poza
OP: Dzięki wszystkim za odpowiedź, mówicie że nic nie może się stać ale i tak chodzę cały zestresowany i nie mogę przestać o tym myśleć. Muszę wytrzymać jescze tydzień i zobaczyć co się stanie. Dziecko w tym wieku to mój najgorszy koszmar, oby nic nie było.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}