Wpis z mikrobloga

  • 1770
Jadę na uczelnię i tak patrzę na młodych adeptów uczelni z jakim uśmiechem na ustach lecą na pierwsze zajęcia. Ich zaangażowanie i ekscytacja, pewnie myślą, że złapali Pana Boga za nogi dostając się na wymarzone studia. Za jakiś miesiąc dostaną taką ojcowską lepe, dowiedzą się że #!$%@? się nauczą na tych studiach. Połowa zostanie, a połowa wróci na stacje benzynową i ich jedynym zmartwieniem będzie to żeby nie przypalić bułki do hot dogów ))¯_(ツ)_/¯ #takaprawda #studbaza
  • 119
@lorkije

dyplom podpisany przez rektora uczelni dziura w dupie xd


Co to za zarzut z sufitu? Szkoły wyższe mają obowiązek przestrzegać programu dla określonych kierunków, to raz. Dwa, coś może być ogólnie #!$%@?ą uczelnią, ale określone wydziały mogą znacznie różnic się jakością kształcenia i odwrotnie, dobra uczelnia może mieć kiepski wydział, a wabić innych marką.

Oczywiście mówimy o Polsce, gdzie wszystkie uczelnie są #!$%@?, tylko niektóre bardziej.

W każdym razie bardziej miarodajne
@JulienSorel: @Andrzeju_wegiel_2137: Widzę że was dupa boli xD A gdzie są jakiekolwiek Polskie uczelnie w rankingach światowych xD Każda uczelnia w Polsce to dno, jednak wole być traktowany jak człowiek, a nie jak zwierze tak jak studenci na publicznych. Super trudne studia bo sfrustrowany doktor daje sobie za cel życiowy #!$%@? 3/4 roku xD

Poza informatyka, rachunkowością i logistyka reszta to gownokierunki


KWIIIIIIII TYLKO INŻYNIER SIĘ LICZY, KOMPUTERY I PROGRMOWANIE
Jestem na zaocznych na UAM i się od miesiąca prosiłam o wpisanie oceny bo już się semestr skończył i chciałabym być na kolejnym łaskawie xd i dzwoniłam dzień w dzień do dziekanatu bo profesor szanowny nie raczył ani odpisać na maila ani odebrać telefonu to pani z dziekanatu sama mi ta ocene wpisała xd

Inż robiłam na UMK i tam nie było takich cyrków a tryb dzienne wiec nie płaciłam. Teraz płace
@KochanekAdmina

jednak wole być traktowany jak człowiek, a nie jak zwierze tak jak studenci na publicznych. Super trudne studia bo sfrustrowany doktor daje sobie za cel życiowy #!$%@? 3/4 roku xD


To są twoje urojenia. Nigdy sie z czymś takim nie spotkałem, a w dziekanacie byłem w ciągu studiów chyba z 5 razy, a jeśli miałem pytanie, to odpowiadano mi mailowo. Ale wiadomo, ze jako absolwent #!$%@? uczelni musisz sobie racjonalizować to
#!$%@?, to ja juz niewiem czy skupic sie na poprawianiu matury czy na gromadzeniu kasy na prywatne, ile ludzi tyle roznych opini #!$%@?


@Andrzeju_wegiel_2137:
Publiczna: Wątpliwej jakości "lepszy poziom" podlany piekłem administracyjnym gdzie niczego nigdy nic nie załatwisz, panie z dziekanatu cie nienawidzą z zasady, a co drugi sfrutrowany doktor z niezaktualizowaną wiedzą wylewa swoje żale i porażki na studentków, a wiesz dlaczego? Bo może. Jeśli nauczyciel prowadzi grupę i 3/4
Ale wiadomo, ze jako absolwent #!$%@? uczelni musisz sobie racjonalizować to w taki prymitywny sposób.


@JulienSorel: xD i co kiedyś pracodawca powiedział OHO MAMY TUTAJ ABSOLEWETNA POLITECHNIKI PODKREŚLAM POLITECHNIKI WITAMY NA POKŁADZIE xDDD

Kto tu sobie racjonalizuje xD Twój dyplom jest gówno wart tak jak każdy inny dyplom, a jak ktoś uważa że na publiczniej uczelni jest jakaś quality wiedza to potem przeżywają szok na pierwszym stażu xD Wielu znajomych prograamistów