Wpis z mikrobloga

Ja Pitole, niby w Polsce coraz lepiej, ale jak człowiek wyjedzie zna #emigracja i pochodzi po sklepach to się załamuje wszystko takie tanie xD
I niech ktoś nie myśli ze przeliczam na złotówki bo tak nie robię np. Chciałem sobie kupic buty nike 97 #streetwear w Polsce 700-800zl czyli 1,5 tygodniówki, w Holandii czy Niemczech 140€ czyli 1,5 dniówki...
#emigracja #smutnazaba #polska więcej jeszcze rozdawnictwa niech wprowadza te pajace #bekazpisu
  • 156
@Raul_Duke: jeśli odejmiesz koszty logistyki i spedycji, oraz wszystkich pieprzonych opłat i ceł po drodze, wyszłoby i u nas nie więcej jak 10pln za kilo.
Co mimo wszystko nie zmienia postaci rzeczy, że szary polak musiałby i tak #!$%@?ć godzinę na kilo pistacji, a nie 5-10min ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@priveth: taaaa, i wracacie tacy w euforii i opowiadacie w pl jak to tu zajebiscie wszystko tanio, 1.5 dniowki i buty nike, jedzenie tansze niz w pl, nie to co w pisolandii, a potem mi znajomi przyjezdzaja do pracy na sezon w moje okolice i tylko slysze jak #!$%@? xDD 300€ za MIETE?? 150€ versischerung?? 380€ steuer?? kjuuurwa oddawac moje ojro XDD
i potem pisza tacy tylko "ey vittel, mowia ze
@Zhukov: Pierwotnie czyli ile lat temu, ponad 10. Sam mam konto od 7 lat przeglądam wykop trochę dłużej. Powiedzieć mogę jedno ten portal z tym co było kilka lat temu nie ma już praktycznie nic wspólnego. Na mirko ciekawy wpis to jest ewenement, masę bajkopisarzy do tego patostreamy, które rozlewają się na inne tagi. Ogólnie słabo to wszystko wygląda.
@mektoncjusz: wykop elita społeczeństwa, nie ma czasu na siłkę, dziewczyny, imprezy tylko hajs robi. przynajmniej tak można tutaj przeczytać, a jak chcesz dowody to nie ma, bo żeby pokazać te mityczne audi to trzeba iść 3 ulice dalej i cyknąć fotkę fury sąsiada, bo po 1 pod blokiem stoi fiat uno, po drugie niewykonalne bo trzeba opuścić serwer
@JulienSorel: co ma mediana do tego ? Skoro bierzemy na teze mediane zarobków to sztywno dzielimy ludzi wokół kwotu 2600? Chcesz powiedziedziec że społeczeństwo dzieli sie według stalych wartosci ? 1/3 ludzi na kazdą z klas ? Argumentum ad personam, brawo.
tutaj jest pełno takich co twierdzą że zarabiają 7k 8k czy 12k, dziwny natłok klasy średniej wyższej w jednym miejscu


@mektoncjusz: Oprócz tego, jest tutaj natłok narzekania jak to w Polsce jest jak w lesie, że Janusze biznesu nie dadzą zarobić, że to kraj trzeciego świata itd.