Wpis z mikrobloga

@drGreen:

dla tych co chcą przejść na weganizm, obejrzyjcie ten film - gościu był weganinem przez 10 lat, jego zdrowie jedynie się pogarszało, wiecznie problemy z żołądkiem, trawieniem itp. - przeszedł na 100% carnivore dietę i w ciągu 3 dni wszystkie problemy przeszły.

Słuchajcie mnie wiec drogie dzieci:

ZJADAJCIE STEKA KAŻDEGO DNIA ZAMIAST ZJADAĆ CHWASTY!

https://www.youtube.com/watch?v=M5_VSov79z8

#dieta #zdrowie #weganizm #mikrokoksy #carnivore #keto
  • 56
Każda dieta nieumiejętnie prowadzona do tego prowadzi.


@Kasahara: i tak i nie. okazuje sie, ze w bardzo wielu przypadkach problemy z trawieniem to błonnik (ale nie tylko), a badz na diecie wegańskiej bez błonnika ?( ͡° ͜ʖ ͡°)
bardzo wielu przypadkach problemy z trawieniem to błonnik


@drGreen: ja tam się spinać o mięso czy warzywa nie będę, ale jak ktoś nie ma problemów z pepsyną, to tak, z tym błonnikiem to raczej nawet łykanie kwasu solnego nie pomoże, żeby było lżej trawić. Ja niestety warzywa lubię aż nadto, za to znajoma chwaliła się ostatnio, że warzyw prawie nie je i jest jej lepiej (a obie mamy za sobą cudowne
@ImInLoveWithTheCoco:

uważam, ze bez problemu można zbudować mięśnie, świetną sylwetkę na diecie wege, jednak w większości przypadków sa efekty uboczne - problemy z trawieniem, wzdęcia, wahania nastroju, depresja, problemy ze stawami itp itd.

a wspomniany pan przez Ciebie jest przykładem, ze pojawia sie tez choroba psychiczna.
@drGreen: Only mieso, ale bolszewikom dietetycznym (kobietom glownie) nie jest to w smak. Moga sterowac dziewojami na salacie do woli, ale mezczyzni+mieso+kilka % alkoholu jest problemem DHT. LoL( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@matra: ja tez lubie warzywa (ex wege tutaj - 7 zmarnowanych lat) ale zdecydowanie mi nie służą. nie jestem nawet jakims wielkim smakoszem miesa (lubie dobrego steka w restauracji) ale przygotowany w domu juz mnie wcale tak nie kreci (moze musze popracować na kulinarnymi zdolnościami), najłatwiej wchodzi mi dobrej jakosci mieso mielone z krowy lub owcy.
ale na hi carbie najlepsze treningi :(


@chuckmls: Gowno prawde, ale moze sie kiedus sprawdzimy w bieganiu, plywaniu, wspinanou pod gore na rowerze soadzie. Nawet jak przegram w wysilakach fosfogenowych, reszte sobie odbije... :D (òóˇ)