Wpis z mikrobloga

Dlaczego środowiska #lgbt potrzebują jakichś marszy żeby oznajmić wszystkim "patrzcie walimy się w dupę! To normalne" albo "ocieramy się pusiami i jesteśmy z tego dumne".
Jak dla mnie to normalne jest że to co robimy w sypialni pozostaje w sypialni xd
Nie możecie tworzyć normalnych związków jak hetero? W takim sensie że nie potrzebujecie #!$%@? po mieście i głosić wszem i wobec swoje preferencje łóżkowe?
Jak traktować was normalnie skoro nie potraficie się zachowywać jak normalny człowiek xD
#!$%@?, jak kogoś kochasz to #!$%@? na to jakiej jest płci, ale po #!$%@? drzeć na ten temat mordę xDDDDDDD
#neuropa #4konserwy #zwiazki #seks
  • 177
  • Odpowiedz
@Cytrynowe_Ananasy na marszu jest kilkaset do kilku tysięcy osób (z czego większość przyszła tam zamanifestować, to że jesteśmy) natomiast kilkanaście do kilkudziesięciu z tych osób manifestuje to co robi w łóżku.
Ja nie mam z tym problemu, ale ty masz problem, bo oceniasz większość osób przez pryzmat tych kilkunastu.
  • Odpowiedz
@Cytrynowe_Ananasy A serio słyszałaś kiedyś żeby ktoś mówił

"patrzcie walimy się w dupę! To normalne" albo "ocieramy się pusiami i jesteśmy z tego dumne"


?

Czy może na paradach równości chodzi o np uzyskanie równych praw i o tym raczej jest mowa na tych paradach? Ja nie mogę aż mi się nie chce tego tłumaczyć dorosłemu jak dwuletniemu dziecku. To naprawdę aż wstyd wykazywać taką ignorancję albo tak manipulować.
  • Odpowiedz
Nie możecie tworzyć normalnych związków jak hetero?


@Cytrynowe_Ananasy: sęk w tym że prawnie nie mogą. Państwo i kler wpycha się do sypialni i życia ludzi i mówi im czego robić nie mogą. Dwie kochające się osoby nie mogą w Polsce zawrzeć związku małżeńskiego. A to znowu ma wpływ min. na tak przyziemne ale istotne rzeczy jak: gromadzenie majątku, spadek, ubezpieczenie, rozliczenie podatkowe, dostęp do informacji medycznej podczas choroby.
  • Odpowiedz
  • 47
@Cytrynowe_Ananasy mirko w początkach XIX wieku:

Dlaczego środowiska #sufrazystek potrzebują jakiś marszy żeby oznajmić "patrzcie mamy cipska! To normalne" albo "mamy cycki i jesteśmy z tego dumne".
Jak dla mnie to normalne że kobiety żyją wśród nas, ich poglądy powinny zostać w domu.
Nie mogą normalnie żyć jak mężczyźni? W takim sensie że nie potrzebujecie #!$%@?ć po mieście i głosić wszem i wobec swoje poglądy?
Jak traktować was normalnie skoro nie potraficie
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji:
@Cytrynowe_Ananasy:
Zawsze mnie zastanawiało dlaczego jak jakaś grupa chce przekonać społeczeństwo do siebie to nie zacznie po prostu robić czegoś dobrego dla dobra ogólnego. Na przykład: akcja LGBT sadzi kwiatki, karmi dzieci z domu dziecka, maluje ławki w parku. Czy nie ociepliłoby to wizerunku bardziej niż paradowanie w stroju z gumowych penisów?
To samo tyczy się wszystkich pomyleńców religijnych, zamiast wmawiać ludziom, że są głupi bo nie stosują się
  • Odpowiedz