Wpis z mikrobloga

Dlaczego środowiska #lgbt potrzebują jakichś marszy żeby oznajmić wszystkim "patrzcie walimy się w dupę! To normalne" albo "ocieramy się pusiami i jesteśmy z tego dumne".
Jak dla mnie to normalne jest że to co robimy w sypialni pozostaje w sypialni xd
Nie możecie tworzyć normalnych związków jak hetero? W takim sensie że nie potrzebujecie #!$%@? po mieście i głosić wszem i wobec swoje preferencje łóżkowe?
Jak traktować was normalnie skoro nie potraficie się zachowywać jak normalny człowiek xD
#!$%@?, jak kogoś kochasz to #!$%@? na to jakiej jest płci, ale po #!$%@? drzeć na ten temat mordę xDDDDDDD
#neuropa #4konserwy #zwiazki #seks
  • 177
  • Odpowiedz
@Cytrynowe_Ananasy:

"patrzcie walimy się w dupę! To normalne" albo "ocieramy się pusiami i jesteśmy z tego dumne".

Taaa, bo na pewno o to chodzi. Myślisz, że bez tego typu marszy mogliby osiągnąć podobne prawa do tych jakie mają pary heteroseksulane(przynajmniej na zachodzie)?
  • Odpowiedz
Ale skutek jest zupełnie odwrotny bo te ich parady są raczej festiwalem wyuzdania, seksu i zboczeń...

@Czeggu:

Po pierwsze kłamstwo.
Po drugie bzdura czego najlepszym dowodem jest odsetek ludzi akceptujących te związki w krajach, w których te marsze odbywają się reguralnie
  • Odpowiedz
@Cytrynowe_Ananasy: hmm to chyba o innych paradach równości mówimy, bo ja nie słyszałam żadnego darcia "mordy". takie parady maja pokazać dla osób lgbtq wsparcie, uzmysłowić społeczeństwu, że coraz więcej osób stoi za nimi murem i rozumie o co walczą.
ja naprawdę nie wiem skąd wy bierzecie te herezje, przecież tym ludziom chodzi tylko o równe prawe, a nie takie oparte na prawie kościelnym, serio. i oni tak samo mają prawo się
  • Odpowiedz