Wpis z mikrobloga

Dlaczego środowiska #lgbt potrzebują jakichś marszy żeby oznajmić wszystkim "patrzcie walimy się w dupę! To normalne" albo "ocieramy się pusiami i jesteśmy z tego dumne".
Jak dla mnie to normalne jest że to co robimy w sypialni pozostaje w sypialni xd
Nie możecie tworzyć normalnych związków jak hetero? W takim sensie że nie potrzebujecie #!$%@? po mieście i głosić wszem i wobec swoje preferencje łóżkowe?
Jak traktować was normalnie skoro nie potraficie się zachowywać jak normalny człowiek xD
#!$%@?, jak kogoś kochasz to #!$%@? na to jakiej jest płci, ale po #!$%@? drzeć na ten temat mordę xDDDDDDD
#neuropa #4konserwy #zwiazki #seks
  • 177
  • Odpowiedz
potrzebują jakichś marszy żeby oznajmić wszystkim "patrzcie walimy się w dupę! To normalne"


@Cytrynowe_Ananasy: Myślę, że organizują te marsze właśnie po to, żeby ludzie nie sprowadzali ich praw do "walenia się w dupę". Dlaczego myśląc o homoseksualizmie od razu masz w głowie seks analny i jakieś wulgarne wyznania na jego temat? Patrząc na parę hetero trzymającą się za rękę publicznie też od razu rozmyślasz o tym, co sobie ta parka wkłada,
  • Odpowiedz
Po drugie bzdura czego najlepszym dowodem jest odsetek ludzi akceptujących te związki w krajach, w których te marsze odbywają się reguralnie


@ZaplutyKarzelReakcji: jeśli tam je akceptują to po kiego grzyba tam dalej chodzą skoro twierdzisz że chodzą aby ludzie je akceptowali? Coś u was z logiką szwankuje
  • Odpowiedz
Myślę, że organizują te marsze właśnie po to, żeby ludzie nie sprowadzali ich praw do "walenia się w dupę". Dlaczego myśląc o homoseksualizmie od razu masz w głowie seks analny i jakieś wulgarne wyznania na jego temat? Patrząc na parę hetero trzymającą się za rękę publicznie też od razu rozmyślasz o tym, co sobie ta parka wkłada, gdzie i jakie mają perwersje w łóżku?


@Shanny: Jaki kurna praw. Homosie są takimi
  • Odpowiedz