Wpis z mikrobloga

Dlaczego środowiska #lgbt potrzebują jakichś marszy żeby oznajmić wszystkim "patrzcie walimy się w dupę! To normalne" albo "ocieramy się pusiami i jesteśmy z tego dumne".
Jak dla mnie to normalne jest że to co robimy w sypialni pozostaje w sypialni xd
Nie możecie tworzyć normalnych związków jak hetero? W takim sensie że nie potrzebujecie #!$%@? po mieście i głosić wszem i wobec swoje preferencje łóżkowe?
Jak traktować was normalnie skoro nie potraficie się zachowywać jak normalny człowiek xD
#!$%@?, jak kogoś kochasz to #!$%@? na to jakiej jest płci, ale po #!$%@? drzeć na ten temat mordę xDDDDDDD
#neuropa #4konserwy #zwiazki #seks
  • 177
  • Odpowiedz
@ediz4: Wybacz ale podziękuję ci już. Kiedyś czytałem Twoje komentarze pod postem mirka co pisał fajny content o żołnierzach Trzeciej Rzeszy i wiem, że nie ma co gadać. Szkoda niedzieli.
  • Odpowiedz
@ediz4: sprowadzanie do absurdu tak bardzo mocnym argumentem xD Jeżeli twoja koza będzie wstanie wyrazić jasno i jednoznacznie swoją wolę przed urzędnikiem USC zgodnie z prawem, to sobie zawieraj małżeństwo z kozą. Dwoje dorosłych ludzi jest wstanie spełnić ten warunek.
Jeżeli państwo ingeruje w intymną sferę życia jaką jest wspólne pożycie to niech nie dyskryminuje nikogo. Dlaczego jedna para np. może po sobie dziedziczyć, dokonywać darowizn czy chociażby oddać drugiej osobie
dziara1429 - @ediz4: sprowadzanie do absurdu tak bardzo mocnym argumentem xD Jeżeli t...

źródło: comment_ms93NrBkR0tsyDSJ3ifSWf0YPkOzxSWW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji

Ale skutek jest zupełnie odwrotny bo te ich parady są raczej festiwalem wyuzdania, seksu i zboczeń...


Po pierwsze kłamstwo.

Po drugie bzdura czego najlepszym dowodem jest odsetek ludzi akceptujących te związki w krajach, w których te marsze odbywają się reguralnie

Nie wiem jak jest w Polsce, ale byłem na Paradzie Gejów w Brazylii i to jest festiwal wyuzdania i seksu (+muzyki, pijaństwa i kolorowych strojów). Seks na ulicy po paradzie to
  • Odpowiedz
@Cytrynowe_Ananasy: musisz mieć #!$%@? niezły problem ze swoją seksualnością, skoro sprowadzasz związek homoseksualny do #!$%@? SIE W DUPĘ. Jak przyjaciółka oznajmia ci, że ma chłopaka to też pierwsze co do niej mówisz to #!$%@? SIE #!$%@? W CIPE?
  • Odpowiedz
Dlaczego środowiska #lgbt potrzebują jakichś marszy żeby oznajmić wszystkim "patrzcie walimy się w dupę! To normalne" albo "ocieramy się pusiami i jesteśmy z tego dumne".


@Cytrynowe_Ananasy: Jeżeli dla ciebie związki ograniczają się do tego to jesteś jebnięty xD Heteroseksualiści też idąc za rękę ulicą oznajmiają wszystkim, że "wierce jej #!$%@? w piździe"? Lecz się.
  • Odpowiedz
sprowadzanie do absurdu tak bardzo mocnym argumentem xD


@dziara1429: Aha to pewnie jacyś narodowcy się przebrali xD
1. Sprowadź marsze do epatowania seksualnością
2. Miej ból dupy że ludzie marsze kojarzą z epatowaniem seksualnością

Jeżeli państwo ingeruje w intymną sferę życia jaką jest wspólne pożycie to niech nie dyskryminuje nikogo....

Państwo wspiera prokreację a więc związek kobiety i mężczyzny. Jest to chyba oczywiste biorąc pod uwagę że bez zastępowalności pokoleń naród
  • Odpowiedz
po co nacjole potrzebują jakiś marszy żeby oznajmić „Patrzcie kochamy ten kawałek ziemi a innych nie”.


@Vikernes: Nie - Oni wychodzą aby uczcić jakieś wydarzenie które uważają za ważne. Wiem że to dla Ciebie obce.
  • Odpowiedz
Dobrze że jak Ty ze swoim bolcem się liżecie na ulicy to wam nikt nie zwraca uwagi. Pary homoseksualne rzadko kiedy mogą choćby trzymać się za ręce, jeśli chcą wrócić do domu bez szwów. W wielu miejscach na świecie homoseksualizm jest nielegalny i niemal eksterminowany, a Ty się jeszcze pytasz po co to? Może po to, żeby w końcu zacofan ludzie Twojego pokroju zobaczyli, że homoseksualiści są wszędzie wokół, są normalnymi członkami
  • Odpowiedz
te marsze mają pokazać społeczeństwu, że homoseksualiści istnieją


@ZaplutyKarzelReakcji: Ale wszyscy to wiedzą. W jaki sposób homosie chcą zaskarbić sobie sympatię innych ludzi? Sorry, ale bieganie za dnia z dildosami przyczepionymi do czoła to nie jest domena normalnych ludzi. Jest to obleśne, durne i demoralizujące. Do tego naraża się dzieci na widok tego. To jest tak durne, że coraz więcej osób homo nie chce miec z tym nic wspolnego
  • Odpowiedz
@Paul_Proteus Pamiętaj że zgodnie z tą logiką chrześcijanie w państwach islamskich nie są dysktyminowani, bo tak samo jak muzułmanie mają prawo czytać Koran albo modlić się do Allaha w meczecie. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz