Wpis z mikrobloga

@johnmorra: Jeśli ktoś mówi że smak białka nie ma znaczenia to nigdy nie próbował Soya Pro z Activlabu( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Braay: Know dat feel, miałem podobnie "tylko pomarańczowe, cytrynowe nie" mimo że to praktycznie ten sam smak
@johnmorra: ej dla mnie smak białka jest w #!$%@? ważny, bo często mam okresy 3g/kg(tygodniowe mini cut) a że mam raczej niski apetyt to dużo wpc leci :D @ludi889: Kupiłem to gówno jeszcze jak do szkoły chodziłem, od 5lat mam prawie całą pakę -.- ale ogólnie wszystkim polecam spróbować kwasu mlekowego, wtedy przestanie się narzekać na jakąkolwiek odżywkę(prócz soya pro)
@rindo: Też się skusiłem, bo waliłem sporo białka na tydzień i to najekonomicznej wychodziło. Pół paczki zużyłem na jakieś ciastka, 2 kilo oddałem na studia na cele naukowe XD
Jeśli ktoś mówi że smak białka nie ma znaczenia to nigdy nie próbował Soya Pro z Activlabu


@ludi889: Miałem kiedyś wszystkie 3? smaki. Wiadomo, że nie jest primasort, #!$%@? soją jak stąd do serwerowni, ale poszło bez problemów.
@patrzpan: Słowo klucz - cena (chociaż i ostatnio wzrost popularności białek sojowych)
@LewackiKrul: Miałem czekoladę i truskawkę. O ile jako dodtaek do ciastek spoko, to do zwykłego rozrobienia z wodą/mlekiem i wypicia nie mogłem się przemusić przez tworzenie się ogromnego "gluta" i piachowego posmaku.
@johnmorra: oddałem kiedyśkumplowi orzechowe bo mi się literalnie na wymioty zbierało przy piciu.
Tak, dosłownie mi się cofało. Nie było niedobre. Dla mnie było obrzydliwe i #!$%@?ło bełtem.
Ale innym smakowało, więc to kwestia subiektywna ¯\_(ツ)_/¯