Wpis z mikrobloga

26 592,54 - 12,61= 26 579,93

W miarę upływu tygodnia coraz mniej mi się chce - dzisiaj potwornie zaspałem, do tego koty zaspały, dziecko zaspało i nie przyszło w nocy do nas... No i obudziłem się dopiero słysząc jak zegar wybija 5:15 Zebrałem się, nakarmiłem sierściuchy i o 5:40 wyruszyłem w trasę.
Cóż, jesień nadeszła - tylko 5 stopni, dobrze że wiatru praktycznie nie było. Nadal krótkie ciuchy, ale coraz częściej w głowie pojawiają się hasła "rękawiczki" czy "czapka" - na razie twardo udaję że sezon letni trwa, wywołując dreszcze u ludzi w puchówkach stojących na przystankach ( ͡º ͜ʖ͡º)
Było późno - trzeba było skrócić trasę i przyspieszyć. Udało się bardziej niż się spodziewałem - chyba chęć rozgrzania się sprawiła, że dorzuciłem do pieca i doszedłem do tempa, jakiego już dawno nie udało mi się osiągnąć. Aż do ostatniej górki średnie tempo 4:41/km, na finiszu 4:44/km. Czuje dobrze człowiek ()
Wygląda na to, że z weekendowej laby nici i jednak pobiegam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie #enronczlapie #ruszkrakow
Pobierz enron - 26 592,54 - 12,61= 26 579,93

W miarę upływu tygodnia coraz mniej mi się chce...
źródło: comment_rWih72a0OSTKLXzzqAwksjMOEXQxzCP2.jpg
  • 12
@enron: Podziwiam za bieganie na krótko. Ja dzisiaj i długi rękaw i czapka i rękawiczki. I wcale nie było mi jakoś szczególnie ciepło. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@thatguy93: sam się zdziwiłem że tak mi się udało polecieć ;) Mam różne szalone pomysły co do połówki, ale poczekam na test coopera za tydzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nadal krótkie ciuchy, ale coraz częściej w głowie pojawiają się hasła "rękawiczki" czy "czapka" - na razie twardo udaję że sezon letni trwa, wywołując dreszcze u ludzi w puchówkach stojących na przystankach ( ͡º ͜ʖ͡º)


@enron: dorzuciłem bluzę i coś na uszy, bo jeszcze niedoleczone przeziębienie się mnie trzyma, ale pogoda idealna. Aż szkoda, że nie ma żadnych zawodów o szóstej rano, bo klimat na życiówkę
@2h59min: na ostatnim Cracovia 1/2 było tak z 7-8 stopni i lekka mżawka, a dwa lata temu chyba były okolice zera i mgła :) Ciekawe co będzie tym razem...
@enron: hehe, 6-7 stopni i słońce - idealna pogoda : ) W Toruniu, pod koniec października 2015, biegłem maraton i na starcie były ze 3 stopnie. Startowałem na krótko i pewnie w kompresji, ale biegło się wyśmienicie. Chociaż żona wtedy czekała na mecie i nie podzielała mojego entuzjazmu...
@2h59min: fakt, takie zimne starty są dość niefajne dla kibiców :)
Dla zawodników czasami też nie - pamiętam Półmaraton Marzanny 2 lata temu, gdy totalnie popsuto organizacyjnie depozyt. Po biegu trzeba było czekać godzinę-dwie w kolejce na zewnątrz żeby dostać swoje rzeczy... Ciekawe ile osób przypłaciło to przeziębieniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)