Wpis z mikrobloga

Biorę johę od hrumaka 0,2mg/kgmc, czyli właściwie 18mg podzieloną na dwie dawki po 9mg i szczerze mówiąc nie czuję żadnego działania jeśli chodzi o pobudzenie, za mało biorę, czy jestem po prostu niewrażliwy? Powiem też, że kofeina w jakiejkolwiek zdrowej dawcę też na mnie nie działa, brałem te z KFD, próbowałem od 200mg, ale nic i tak metodą prób i błędów doszedłem do porcji 800mg i też nic, więc w dupie to mam i nie biorę, natomiast kolega po tej samej kofeinie ma już szerokie gały i drżenie rąk po 200mg, a waży 10kg więcej ode mnie. Nigdy nie piłem kawy, herbatę pije raz na miesiąc. Co jest nie tak?
#mikrokoksy #silownia #mirkokoksy
  • 22
  • Odpowiedz
@kabarto może po prostu za dużo się od nich spodziewasz. To lekkie stymulaty. Ale też ma każdego wszystko działa inaczej. Moja dziewczyna po kawie najchętniej by zawsze poszła spać
  • Odpowiedz
@kabarto: Ja na początku brałem 10mg, był zimny nos, pobudzenie, czerwone ryło itp. Teraz biorę z tej samej paczki 20mg - brak objawów. Czy nadal działa - tak, robi robotę. Nie zakładaj, że brak efektów ubocznych = brak działania, to nie clen ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kabarto: na mnie forma oralna yohy nie dziala, nie wiem, moze mialem pecha. To zrobilem sobie inj. Ta wyrywa z butow a jak sie dorzuci do tego sally to jeszcze na dodatek pojawia sie samoistna erekcja..
  • Odpowiedz
@kabarto kiedys posypalem tej johy od tego pana komus i mowil ze nic nie poczul a dalem 3x miarke i ta osoba potem zjadla 1 tabsa johy z palmy i mowila ze zimne poty itp a teorytycznie jest tam 3x mniejsza dawka, kiedys reklamowal ta johe tego allegrowicza taki pociety koles i on zalecil mi bardzo duza dawke do przyjmowania, ja osobiscie mialem czasem te bicie serca itp ale jem to czasem
  • Odpowiedz