Wpis z mikrobloga

71043,77 - 15 = 71028,77

Przy okazji mam pytanie jakie tam teraz czołówki są na topie? Nie siedziałem w temacie od kilku lat, a niestety po ostatnim całonocnym ultra stwierdziłem, że czas na lepszy sprzęt. Raczej nie mam na myśli Petzl Nao ze względu na cenę ale gdyby ktoś miał używaną na handel to co innego. Gdzieś tam ostatnio ktoś mi polecał Mactronic Epic że całkiem niezła jakość w stosunku do ceny (kosztuje obecnie niewiele ponad 100 zł). Parę jeszcze mam na oku, ale na razie zbieram info.
Macie jakieś inne sprawdzone modele?

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie #biegajnoco #bieganiesprzet #ultratrail #skyrunning
  • 7
@mizaj: no ten petzl to ludzie dostaja kociokwiku na sama nazwe, ale 400zl za czolowke to komus sie popyrtalo cos ostro.

Na facebooku na grupie ultrarunning wczoraj pisal gosc ktory moze niby (nie wiem nie porownywalem) taniej lampki mactronica zalatwic.

Ja sie #!$%@? na te wynalazki i mam nitecore hc30 z chin. Za sama lampke dalem kolo 120zl. 2 akku (ktore wykorzystuje do powerbanka na trase) i ladowarke dalem jakos 30-40zl.
@mizaj: ja mam od kilku lat Black Diamond i jestem zadowolony ale mojego modelu już chyba nie robią (teraz najbliższy jest temu ReVolt) Za to firmy Silva nie polecam. Petzle pewnie na topie ale oni się cenią oczywiście.
@nikifor: no Silva też się ceni za lepsze modele, przy topowym modelu Silvy, Petzl Nao to taniocha :)

@PurpleHaze: Moje wymagania wzrosły po tym jak ostatnio na DFBG gdzieś w środku nocy, bodajże w Górach Bardzkich, stanąłem w jakiejś kotlince, obróciłem się kilka razy omiatając teren czołówką w poszukiwaniu oznaczenia trasy i nagle zorientowałem się, że nie wiem z której strony przybiegłem :) Zabrakło lumenów żeby spojrzeć dalej. Na szczęście
@mizaj:
Ja zamówiłem właśnie Petzl Reacik+ (bez plusa jest z 50 zł tańsza) za troche wiecej, bo 300 pln. Jak przyjdzie dam znać jakie wrażenia, jeśli ta półka cenowa jest ok.
W tym roku planujesz podbić stawkę po K-B-Lu? :)
@Ragnarokk: fajnie, potestuj i napisz jak się sprawuje.
Wstępnie w 2017 miałem pobiegać więcej w górach ale raczej poniżej setki. Ale dostałem się na Lavaredo Ultra Trail i plany ulegną raczej zmianie. Myślę że dołożę do tego co najwyżej dwa biegi górskie w Polsce. Chcę się porządnie przygotować na Lavaredo, no i finanse na inne starty też zostaną nieco okrojone :)
@mizaj:
No tak, takie Lavaredo jest dość kosztowym wyjazdem, choć chyba i tak dużo tańszym niż UTMB :)
Ja dam znać, jak tę czołówkę poogarniam, Ty później daj znać jak tam z Lavaredo poszło :)