Wpis z mikrobloga

@Przegralem_zycie: Widziałem go kiedyś na żywo. Gorzej, nieświadom niczego stanąłem za nim w kolejce w sklepie. On w tym stroju chodzi na codzień. To był gwałt na moich oczach. Dobrze że miałem piwo bo na trzeźwo było to zbyt trudne do zaakceptowania.
  • Odpowiedz
  • 1
Wiem że z zawodu jest cukiernikiem , jego dziadek to jakiś magister profesor w Warszawie na sztuce i u niego też Gracjan sobie ćwiczy . A z jego nagich zdjęć.mozna.zobaczyc że ma jakiegoś dziecięcego siusiaka jakby genitalia nie rozwinęły się po 8roku życia . Pewnie jakaś choroba psychiczna połączona z tym nie dojrzałym ciałem chłopca
  • Odpowiedz
@Przegralem_zycie: Od 27 minuty opowiada o tym co robił w Niemczech (wyjazd ze względów ekonomicznych). Najpierw wyjechał jego ojciec, potem brat, a dopiero on po jakimś czasie, w którym to odrabiał służbę wojskową w pralni chemicznej. Mówi też, że miał epizod pobytu w Anglii. Z Niemiec wrócił do Krakowa, a nie do Wrocławia, bo stamtąd jest jego ojciec i tam mieszka jego wujek. Od 3 lat ma swoją drugą połówkę, dzieci
  • Odpowiedz