Wpis z mikrobloga

Jeżeli ktoś zamierza biegać w najbliższych dniach - polecam nasmarować twarz grubą warstwą kremu Nivea. Naprawdę pomaga. W #rzeszow 10 stopni na minusie - jedna para spodni to zdecydowanie za mało, konieczne będą kalesony na taką temperaturę.
139298,48 - 10,22 = 139288,26

Statystyki:

Dystans: 10.22 km
Czas: ◷00:56:12
Średnie tempo: 5:12 min/km
Średnia prędkość: 11,51 km/h
Kalorie: 0 cal

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

  • 9
@JackBauer: otóż nie, nie wyjdzie taniej. Krem Nivea kosztuje <5zł, ja zużywam 1 krem w ok. 6 tygodni, czyli 2 kremy na jedną zimę. Rocznie ok. 10zł. Kominiarki które posiadam, firm Brubeck i 4f(każda kosztowała ok.40zł) nie nadają się do biegania w temp. rzędu -10 stopni, one wcale nie nadają się do biegania, bo osadza się na nich para. Podejrzewam, że za dobrej jakości kominiarkę trzeba by zapłacić ponad 50zł, a
Jeżeli ktoś zamierza biegać w najbliższych dniach - polecam nasmarować twarz grubą warstwą kremu Nivea. Naprawdę pomaga. W #rzeszow 10 stopni na minusie - jedna para spodni to zdecydowanie za mało, konieczne będą kalesony na taką temperaturę.


@Wyszynkowski: ja tam jednak wolę klasycznie - kominiarka+komin+czapka. Owszem, drożej niż ta nivea (razem z 50zł), ale nivea nie ochroni łba i uszu przed przewianiem :)
Ja dzisiaj biegłem przy -9 i wystarczyła bielizna
@Wyszynkowski: Pamiętaj, żeby po nasmarowaniu buzi odczekać kilka minut przed wyjściem z domu, żeby woda odparowała z kremu.

@JackBauer: Na kominiarce osadza się para która zamarza, taki szron dodatkowo podrażnia skórę. > lecam nasmarować twarz grubą warstwą kremu Nivea.