Wpis z mikrobloga

Od 3 dni (dziś jest 3, czyli w zasadzie od 2) trwa wielki test mojego charakteru. Przeszedłem na dietę, zacząłem truchtać po 15 minut wokół bloku, rzuciłem palenie po 11 latach, alkohol chce ograniczyć do całkowitego minimum. Jeśli wymięknę szczerze przyznam się i napiszę tutaj jaką jestem miękką #!$%@?ą, cieniem charakternego samca alfa i miernotą, która rozpłakała się w kącie, bo papierosek ze mną wygrał, czy mrożona pizza na dnie lodówki. Na razie chce mi się oporowo wszystkiego. I zajarałbym i piwa się napił i #!$%@?ł czegoś dużo i niezdrowo. Dobrze, jara mnie to, że będę teraz cierpiał i się tyrał jak #!$%@?. To moje osobiste katharsis.

#chwalesie #zalesie #papierosy# #alkohol #dieta
  • 61
@thisismaddnes: dolaczam razem z toba bo ostatnio przybralem z 4 kg w tydzien jak rodzice mojej dziewczyny wyjechali i ciagle u niej siedzialem i tylko jadlem i zero ruchu. a zaczynam zaraz bo do niej mam 10km w jedna strone wiec rowerek jest idealny :D

p.s

@ziemniaczana_krolewna: No tak jak napisałem do minimum, czyli jakieś 1-2 piwka w sobotę co dwa tygodnie dopuszczam do siebie :)

@sgflt: Dzięki wielkie, właśnie tak mi się wydaje, że ze dwa tygodnie będzie ostro, później może pomału zelżeją wszystkie pragnienia co do starych nawyków. I będzie znośniej.

@dualizmXkorpuskularnoXfalowy: I to mi się podoba. Wytrwałości i niezłomności charakteru.

@Adammik: Zgadza się hehe, taki właśnie jestem.. i wierzę w to,
@thisismaddnes: w skrócie to

1. idziesz sobie na rower gdzieś pośmigać

2. po powrocie sprawdzasz ile przejechałeś (licznik na rowerze, aplikacja w telefonie czy wytyczenie trasy na google maps)

3. wchodzisz na tag #rowerowyrownik i wybierasz wszystkie wpisy (nie najlepsze)

4. od ostatniego wyniku odejmujesz swój dystans

5. opcjonalnie dorzucasz jakiś opis i/lub fotki

6. cieszysz się jak mireczki plusują (profit)

7. Poprawia się samopoczucie (profit x2)

8. Masz ochotę na
Adammik - @thisismaddnes: w skrócie to

1. idziesz sobie na rower gdzieś pośmigać

2....

źródło: comment_8bsZvtBfbBmeiLSeVJ04YL5JQ6ZvthuO.jpg

Pobierz
@Adammik: Ok dzięki wielkie za wyjaśnienie. Będę musiał zainstalować sobie ten program endomondo na telefonie, czy jak się tam zwie, bo na razie nie mam roweru i nie wiem jak te moje truchtania przekładają się na przemierzony dystans. Na pewno będzie mnie to motywowało jeszcze bardziej.
@thisismaddnes: Witaj w klubie, też przez to aktualnie przechodzę. Wróciłem do biegania. Od wczoraj biorę tabex, żeby ostatecznie rzucić fajki, do których wracam raz, po raz. Zmieniam dietę, co prawda nie na jakąś drastyczną, ale znacząco, bo z lenistwa i natłoku pracy przyzwyczaiłem się do niegotowania i jedzenia na mieście-> po 2 miesiącach, dawniej idealny sześciopak jest teraz ledwo widoczny.

Jak będziesz miał chwile zwątpienia, to wiedz, że nie jesteś sam