Wpis z mikrobloga

Panowie, potrzebna pomoc :)
Szukam maszynki do włosów/zarostu, ale mam specyficzne wymagania:
- długość minimalna bliska 0mm
- długość maksymalna 4-5mm, bez dodatkowych nakładek, a już na pewno plastikowych
- dokładna, skokowa regulacja, najlepiej poniżej 1mm na skok
- zasilanie z akumulatora ORAZ przewodu (musi działać jednocześnie się ładując)
- cicha

Miałem Wahl, ale zepsuła się regulacja długości i w trakcie strzyżenia potrafi przeskoczyć z kilku mm na zero. Ale była fajna, bo dało się ręcznie wyregulować minimalną długość na naprawdę małą.


#niebieskiepaski #kiciochpyta #agd #fryzjer #barber
apeee - Panowie, potrzebna pomoc :) 
Szukam maszynki do włosów/zarostu, ale mam specy...

źródło: lt1206128270892

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@apeee wahl detailer lub chiński detailer jakikolwiek że średniej półki jeśli Nie chcesz wydawać dużo na wahla. Te chińskie często używane są przez barberow z Kirgistanu i wschodu i śmiga to godzinami z tego co widzę.
  • Odpowiedz
  • 0
@chanoja: wygląda fajnie, tylko zniechęca mnie praca tylko na baterii. Już dwie maszynki musiałem wyrzucić bo aku padł i nie dało się używać :)
  • Odpowiedz
@apeee kiepe prescelta jak chcesz coś na szybko z Polski, albo Kulilang R77 z Aliexpress
Nie ma raczej takich dźwigni o takich zakresach długości, po to są nasadki dystansowe. Zamknięta wajcha bez nasadki to 0mm, otwarte 1.5mm
Kiepe ma chyba cztery skoki regulacji, kulilang 5. Pomaga to tylko w dokładnym stopniowaniu włosów i do amatorskich strzyzen nie będzie większej różnicy.
Komplet nasadek kiepe jest słaby ale pasują do niej inne, wahlowskie na
  • Odpowiedz
  • 0
@BeDoEl: sprawdziłem swoją starą i ma 0-3mm bez nasadki i tyle mi wystarcza.
Ten chińczyk wygląda spoko, ale kupiłem już JRL polecany wyżej.
  • Odpowiedz