Wpis z mikrobloga

#sport #fitness #mirkokoksy #elektronika

Siemka mirasy, postanowiłem schudnąć i duzo jezdze na rowerze oraz robie duzo spacerów ( oczywiscie trzymam miche) i do tej pory uzywalem aplikacji running na telefonie a od kilku dni jestem posiadaczem zegarka Huawei Watch GT 3 46mm i dzis pochodzilem godzine 20 min i na zegarku byla to trasa 8km i spalone 694 kalorie a na aplikacji running na tel 7,3km i 485 spalonych kaloriii i ktorej rzeczy bardziej wierzyc?
  • 16
  • Odpowiedz
@Gelsonik: Może nie zegarek ale opaska. Zanabyłem taką pchełkę od Xiaomi i zacząłem porównywać z tym co liczy telefon. I wszystko się rozjeżdżało. Aż trafiło że musiałem wejść kilkukrotnie w wieżowcu na ostatnie piętro. No to sobie spisałem najpierw stan opaski i telefonu i idąc do góry liczyłem w pamięci kroki. To samo zrobiłem idąc w dół.
Po porównaniu wyników wyszło że różnica pomiędzy liczeniem kroków a opaską był in plus
  • Odpowiedz
@Gelsonik: jakie znaczenie ma ile ci kroków urządzenie pokaze. Ty jepany przychlascie. Co ty za trening robisz? Przecież już nie będziesz olimpijczykiem TLUSCIOCHU. Wejdź se na bieżnie i #!$%@? jak chomik w kolku żebyś mógł na wykopie napisać ile kalorii ci program pokazał. Bo to i tak estymacje. A tłuszcz dalej zalega u knura.
Knurze chudniesz dla siebie A nie dla cyferek w pace i atencji randomow z wykopu że ileś
  • Odpowiedz
@Gelsonik: i to jest twój problem ze ci się nie chce i dlatego się upasles A teraz szukasz sztucznych metod bo żyjesz w klatce jak kurczak na tucz do zjedzenia ale Ciebie nikt nie zje tylko zgnijesz. Już gnijesz zgniłku
  • Odpowiedz
  • 0
@Panicz888: Jeszcze raz napisz, bo pizze jem i czasu nie mialem, co tam chciales ?

@LudzieToDebile Niee malo robi kokow ok 5tys dzienie ale dodatkowo duzo rowerem smigam i czasem wlasnie taki spacer 6-8km sie pojawi, srednie w tyg 3-5h na rowerze smigam 20km na godzine
  • Odpowiedz
@Gelsonik: 5 tys. to mało. Rowerem jeżdżę mniej więcej tyle ile ty, ale to słabo działa. Długie szybkie spacery są znacznie lepsze. Mówię to ze skromnego doświadczenia - żadnym ekspertę nie jestę.
10 tys. kroków to już coś. Ale z półtorej godziny trzeba liczyć. Ja do roboty jeżdżę rowerem i nie mam codziennie czasu (czytaj: nie chce mi się) na dodatkowe półtorej godziny marszu. Ale to działa skuteczniej niż rower.
  • Odpowiedz
  • 0
@LudzieToDebile: No nie, godzinny spacer spali mniej kalorii niz godzinna jazda na rowerze. widzisz, człowiek jak był mlody to mial w-f, w szkole nabijał kroki, potem na podwórku ciekał i w piłke sie grało to i palił kalorie i nie musiał nic liczyc, a teraz przyszła dorosłosc xd
  • Odpowiedz