Wpis z mikrobloga

i Polacy je uwielbiają, więc nie trafiłeś.


@DiMaria: Tak samo jak uwielbiają wysokie ceny w sklepach i #!$%@? promocje xD Fakty są takie że przez to jakim #!$%@? lotniskiem jest okęcie (#!$%@? cisza nocna + małe możliwości rozbudowy) nie ma za bardzo żadnych opcji na większość krótkich kierunków niż lot z gówno-lotniska. Chyba nikt mi nie wmówi że ktoś uwielbia siedzieć w barakach jak Pyrzowice czy Modlin xD
  • Odpowiedz
To jest warszawska perpspektywa. Tymczasem mieszkaniec Wrocławia chce lecieć z Wrocławia, Katowic z Pyrzowic czy Gdańska z Rębiechowa.


@DiMaria: Ta tylko na te same loty z których chce lecieć osoba z wrocławia to warszawiak nie poleci z warszawy bo ograniczona przepustowość okęcia pozwala tylko na duże linie głównie do stolic innych krajów. Więc jak chcesz lecieć do Koloni czy Manchesteru to nie masz innego wyboru niż gówno-lotniska
  • Odpowiedz
mi wystarczy lotnisko we Wrocławiu, zaorac Modlin i Okęcie i zrobić parking.


@Hmrogrz: .ja bym zaorał wszystkie lotniska i zrobił stacje benzynowe i sklepy z hotdogami bo jeżdżę tylko samochodem
  • Odpowiedz
@WykopowyInterlokutor: Uwielbiam takie chłopsko rozumne wysrywy. Tak obstawiam, że z CPK i Okęciem oraz ograniczoną ilością lotów będzie jak z energetyką teraz, czyli obudzimy się z brakami w infrastrukturze, która powinna być zbudowana na wczoraj i będziemy nagle w popłochu robić projekty i budować. Jak debile z PO ujebią ten projekt teraz to pewnie brak dużego nowego lotniska odbije się nam czkawką już za jakieś 5-10 lat. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz