Wpis z mikrobloga

Sprawdzam zalando codziennie ale straszna lipaa


@TylkoDuda123: ja zazwyczaj przeglądam Zalando/zalando lounge, sportano, eobuwie, sklep-biegacza, intersport, decathlon i zakładkę zakupy w google.
Obecnie na zalando lounge jest trochę stypa z biegówkami ale jutro odpala się kampania jak już @PurpleHaze wspominał, więc może zapolujesz na coś
  • Odpowiedz
Zalando/zalando lounge, sportano, eobuwie, sklep-biegacza, intersport, decathlon


@Ark00: a no i outlety: asics, new balance... Możesz na Nike.com zobaczyć bo mają często dobre promki ale drogie buty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak mnie się coś przypomni to dopisze
  • Odpowiedz
  • 0
@Ark00: no myślę, że od biedy mógłbym dzisiaj kupić do 500zl jakieś Novablast 3, nimbusy25, albo NB 1080v13. Poczekam na jutro, może uda się poniżej tej ceny upolować i chyba ograniczę mimo wszystko się do tych 3 modeli bo nie widzę lepszej alternatywy
  • Odpowiedz
  • 0
@Fuzuyaku: o kurde, tego też nie zauważyłem, rozmiar pasuje, chyba spróbuje je powinąć jutro jak na lounge nic nie będzie. Myslisz, że warte tych 5 stówek? No i ten karbon mnie zastanawia czy na daily jako jedyna para będzie okej
  • Odpowiedz
@TylkoDuda123: No, cena katalogowa ponad 1000 jest. Raczej bym ogólnie nie brał tego jako zwykła treningówka do wybiegania długiego. Ale na lepsze czasy przyszłościowo mogą się przydać, bo cena kusząca.
  • Odpowiedz
@TylkoDuda123: Jeśli nie potrzebujesz butów na teraz, to wstrzymaj się bo Asics outlet robi promocje np 3za2 czy coś podobnego. Ja Novablasty 3 wyrwałem za 370 z wysyłką a wiem, że bywały nawet taniej.
  • Odpowiedz
Myslisz, że warte tych 5 stówek?


@TylkoDuda123: trainery czy elite? Wg opinii które słyszałem to nie są zbyt dobre jeśli chodzi o zwrot energii ale niby dobre do maratonu dla normików, takich biegajacych 3:30 - 4:00 w maratonie
  • Odpowiedz