Wpis z mikrobloga

Jak zakładałem tutaj konto, myślałem, że będę miał do czynienia z wielką ilością kuców od stoiska z parówkami i od somalijskich ,,porządków". Ale jest jeszcze gorzej niż to - na wykopie roi się od kryptokomuchów. Co to by wieszali za jaja flipperów (kułaków) za to, że sobie radzą, oraz za to, że jakieś ruiny remontują na własną rękę i odsprzedają zadbane mieszkania. Ha tfu na was komuchy.

Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Po poczytaniu tych waszych bzdur, daliście mi mega motywację. Buduję przedsiębiorstwo wielobranżowe. I za X lat dołożę do tego drobne flippowanie. A przede wszystkim kolejne X lat później wejdę w deweloperkę.

I wiecie co? O ile gdzieś w miejscowościach gminnych, powiatowych, czy miastach / dzielnicach ciężko pracujących ludzi jak np. Stalowa Wola, będę oferować mieszkania jak najbardziej po cenach rynkowych, a nawet mieszkania o podstawowym standardzie poniżej cen rynkowych. O tyle na tych waszych Jagodnach, Czerwonych Makach, Sopotach, Wilanowach nie będę znać litości. Bananowe Oskarki i kawiarniane komuchy głosujące na Pstrokatą Koalicję będziecie wyskakiwać z dziengów aż miło za każden metr kwadratowy lub ewentualnie czynsz za każdy miesiąc.

#nieruchomosci #deweloperka #patodeweloperka #mieszkaniedeweloperskie #flipmieszkania #mieszkanie #mieszkania #budownictwo #budowlanka #firma #biznes #komunizm #kapitalizm #bananoweoskarki #polska #wroclaw #warszawa #krakow #gdansk #sopot #trojmiasto
  • 9
  • Odpowiedz
Pamiętajcie wykopki - jeśli za kilka lat traficie na ofertę z rynku pierwotnego z dopiskiem "Jesteś użytkownikiem Wykopu? Podaj nam tę informację przy pierwszym kontakcie - mamy dla Ciebie specjalną ofertę!", to nie korzystajcie, ta oferta to będzie +30% do ceny!
  • Odpowiedz
jakieś ruiny remontują na własną rękę i odsprzedają zadbane mieszkania


@Adamfabiarz: wynająłem raz mieszkanie od flipperów które było po remoncie, ale przed sprzedażą xD #!$%@? "zadbane"... #!$%@? na ścianę jedną warstwę najtańszej białej farby i to w tak #!$%@? sposób że było pełno zacieków i nierówności. Meble chyba znaleźli na OLX za darmo bo niektóre były dosyć mocno zużyte. No ale trzeba przyznać że przynajmniej podłogę zrobili nową. Nówka sztuka gumoleum
  • Odpowiedz
  • 2
@Hmrogrz: Ja jeszcze do zeszłego roku u siebie także miałem gumoleum walnięte na beton. I żyłem. A jak się chce większych rarytasów, to trzeba więcej zapłacić, proste.
Wolny świat. Nikt Ci nie zabrania samemu kupić ruderę i ją wyremontować.
  • Odpowiedz
Wolny świat. Nikt Ci nie zabrania samemu kupić ruderę i ją wyremontować.


@Adamfabiarz: To chyba w Twojej podstawówce tak działa. Fliperzy bywają dogadani z deweloperami. Na nowym osiedlu w Krakowie rok temu pytając o ofertę dowiedziałem się, że jeszcze jej nie przedstawili i będzie w ciągu najbliższego miesiąca, ale część mieszkań juz jest zarezerwowana. Potem na osiedlu można było odkupić nie tylko mieszkania, ale też komórki lokatorskie od prywatnego właściciela, który
  • Odpowiedz