Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, wiem, że ta historia wydawałaby wam się zmyślona (też na waszym miejscu bym nie uwierzył) ale jest 100% legit.
Zacznę od początku. Pochodzę z biednej i trochę pato rodziny. Gdy skończyłem szkołę od razu wyjechałem do miasta do pracy oraz zaocznie studiować. Jak się domyślacie nie jest mi łatwo. Wynajmuję stancję, opłacam studia i zostaje mi naprawdę niewiele na przeżycie. Nie mam tu znajomych a jedyną osobą z którą miałem tu kontakt to była moja dziewczyna, która właśnie ze mną zerwała. Totalnie się załamałem i przedwczoraj poszedłem do pubu sie znieczulić. I teraz zaczyna się najlepsze. Wypiłem dwa shoty i obok siada kobita ok 60 lecz niesamowicie zadbana, z nieziemskim mega jędrnym biustem i lekkim ciałkiem. Zaczęła się taka typowa gadka szmatka, z czasem zaczęliśmy się poznawać i rozmowa się fantastycznie kleiła. Rozmawialiśmy lekko ponad 3h i już znacznie się odurzyliśmy alko Zaczęliśmy rozmawiać o naszych problemach i mówię jak mi ciężko, że ledwo wiąże koniec z końcem. Ona do mnie wypaliła, że mogę zamieszkać u niej bo mieszka sama i nie dokładać do czynszu ale pod małym warunkiem, że będę z nią sypiał. Na początku myślałem, że zażartowała ale on powiedziała to totalnie poważnie. Za jakiś czas zawinąłem się do domu, wymieniliśmy się numerami i poszedłem na do siebie na chate. Następnego dnia myślałem nad tą sytuacją i doszedłem do wniosku, że pewnie była trochę pijana i już tego nie pamięta i wgl to nie ma sensu nad tym rozmyślać. Lecz wróciłem do domu z pracy i o 17 napisała do mnie sms "Cześć mariusz, wpadniesz do mnie na herbate?" Mirasy co mam robić. Nie ukrywam, że chętnie bym ją puknął bo naprawde jest podniecająca i zawsze marzyłem żeby taką starą wymłucić, lecz obawiam się że to może być jakiś podstęp czy coś. Co byście na moim miejscu zrobili? XD
#seks #milf #mature #przegryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 16
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Przypomniała mi się podobna misja z Wiedźmina 3 gdzie laska uwodziła innych a na końcu okazało się, że to był sukkub, niektórzy źle skończyli, także uważaj.
  • Odpowiedz
Mirasy co mam robić. Nie ukrywam, że chętnie bym ją puknął bo naprawde jest podniecająca i zawsze marzyłem żeby taką starą wymłucić, lecz obawiam się że to może być jakiś podstęp czy coś. Co byście na moim miejscu zrobili? XD
Dawaj na ring jak gadał brat Pudziana. Powodzenia, cała brać tu dobrze życzy!
@mirko_anonim:
  • Odpowiedz